
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Bosch GWS 18V-11 S Professional (без АКБ і ЗП) (06019N4000)
8 766 ₴
- В наявності
- Код: 06019N4000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Акумуляторна кутова шліфмашина Bosch GWS 18V-11 S Professional — це універсальний інструмент для професіоналів, які цінують потужність, зручність і довговічність.
Завдяки невеликій потужності й оптимізованій стійкості до перевантажень, вона прекрасно справляється навіть із найскладнішими завданнями.
Регульована 6-швидкісна система дає змогу працювати з різними матеріалами, забезпечуючи ідеальний контроль.
Ергономічний дизайн, антивібраційна ручка та тонкий корпус зменшують втому під час тривалої роботи.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Китай
Виробник — Bosch
Клас — професійний
Тип: УШМ
Тип двигуна — безщітковий
Тип живлення — від акумулятора
Тип акумулятора — Li-Ion
Напруга акумулятора — 18 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Кількість обертів: 3000 - 9000 об./хв
Діаметр посадкового місця диска Ø - 22.23 мм
Різь шпинделя — М14
Діаметр диска Ø - 125 мм
Рівень шуму: звукова потужність — 79 дБ (А)
Регулювання обертів — так
Плавний пуск — так
Вага інструмента — 1.7 кг
Розміри: 132x390x158мм
Комплект постачання:
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Bosch GWS 18V-11 S Professional
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Швидкозатискна гайка
Допоміжна ручка для контролю вібрації
Опорний фланець
Захисний кожух
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Вага | 2.8 кг |
| Ємність акумулятора | не комплектується А·год |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 7000 об/хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,алмазний диск, Вокова ручка, відрізний диск, гарантійний талон, захисний щиток, фланець, постачається без акумулятора та зарядного пристрою, швидкозатискна гайка |
| Макс. діаметр диска | 180 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Рівень шуму | 79.5 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 766 ₴




