-14%

Акумуляторна кутова шліфувальна машина Bosch GWS 18V-11 S Professional L-BOXX 136 (АКБ і ЗП) (06019N4003)
16 590 ₴
14 310 ₴
- Готово до відправки
- Код: 06019N4003
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Bosch GWS 18V-11 S Professional — універсальний професійний інструмент для шліфування, різання та обробки різних матеріалів. Працює від акумулятора 18 В, що забезпечує мобільність та комфорт під час роботи без підключення до мережі.
Переваги Bosch GWS 18V-11 S Professional
- Універсальний інструмент для роботи з металом, каменем та іншими матеріалами
- Регульована 6-швидкісна система для роботи з різними матеріалами
- Ергономічний дизайн та антивібраційна ручка для зменшення втоми під час тривалого використання
- Безщітковий двигун забезпечує тривалий термін служби та високу продуктивність
- Тонкий корпус для комфортного захоплення та контролю інструмента
- Плавний пуск і регулювання обертів для точного контролю процесу роботи
Технічні характеристики
- Країна реєстрації бренда — Німеччина
- Країна-виробник — Китай
- Виробник — Bosch
- Клас — професійний
- Тип — кутова шліфувальна машина (УШМ)
- Тип двигуна — безщітковий
- Живлення — акумулятор Li-Ion, 18 В, 5 А·год
- Кількість обертів — 3000–9000 об/хв
- Діаметр диска — 125 мм
- Діаметр посадкового місця диска — 22,23 мм
- Різь шпинделя — М14
- Рівень шуму — 79 дБ (А)
- Регулювання обертів — є
- Плавний пуск — є
- Вага — 1.7 кг
- Розміри — 132x390x158 мм
Комплектація
- Акумуляторна кутова шліфувальна машина Bosch GWS 18V-11 S Professional
- Швидкозарядний пристрій GAL 1880 CV Professional
- Акумулятор GBA 18V 5 Ah — 1 шт.
- Швидкозатискна гайка
- Допоміжна ручка для контролю вібрації
- Опорний фланець
- Захисний кожух
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Кейс L-BOXX 136
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 1.7 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,алмазний диск, Вокова ручка, відрізний диск, гарантійний талон, захисний щиток, фланець, постачається без акумулятора та зарядного пристрою, швидкозатискна гайка |
| Харчування | Від акумулятора |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Германия |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Рівень шуму | 79.5 дБ |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Стан товару | Новий |
| Кейс у комплекті | Так |
| Додаткова ручка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 310 ₴




