
Акумуляторна болгарка Bosch GWS 18V-11 S Professional L-BOXX 136 (АКБ і ЗП) (06019N4103)
21 534 ₴
- В наявності
- Код: 06019N4103
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Bosch GWS 18V-11 S Professional — це універсальна акумуляторна кутова шліфувальна машина, яка поєднує потужність, еквівалентну 1100 Вт мережевого інструмента, та високий рівень комфорту під час роботи. Безщітковий двигун гарантує тривалий термін служби й високу ефективність, а антивібраційна рукоятка та ергономічний корпус знижують втому під час тривалого використання. Болгарка ідеально підходить для різання й шліфування при легких і середніх навантаженнях — очищення від іржі, оброблення зварних швів, шліфування металу та виконання ремонтних робіт. Система безпеки зменшує ризик травм, а захист від зворотного удару робить роботу ще безпечнішою.
Конструктивні особливості та переваги:
- Безщітковий двигун — висока продуктивність і довговічність
- Ергономічний корпус і антивібраційна рукоятка для комфорту під час роботи
- Система захисту від зворотного удару
- Компактна та збалансована конструкція
- Плавний пуск для безпечного вмикання
- Професійний клас інструмента
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: УШМ
- Тип двигуна: безщітковий
- Тип живлення: від акумулятора
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 18 В
- Ємність акумулятора: 5 Ah
- Тип кріплення акумулятора: слайдер
- Кількість обертів: 0–9000 об/хв
- Діаметр посадкового місця диска: 22,23 мм
- Різь шпинделя: М14
- Діаметр диска: 125 мм
- Рівень шуму: 79 дБ(А)
- Регулювання обертів: немає
- Плавний пуск: є
- Вага інструмента: 1,7 кг
- Розміри: 132×390×158 мм
Комплектація:
- Акумуляторна болгарка Bosch GWS 18V-11 S Professional (АКБ і ЗП)
- Швидкозарядний пристрій GAL 1880 CV Professional
- Акумулятори GBA 18V 5 Ah — 2 шт.
- Швидкозатискна гайка
- Допоміжна антивібраційна рукоятка
- Опорний фланець
- Захисний кожух
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс L-BOXX 136
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,алмазний диск, Вокова ручка, відрізний диск, гарантійний талон, захисний щиток, фланець, постачається без акумулятора та зарядного пристрою, швидкозатискна гайка |
| Харчування | Від акумулятора |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Германия |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Стан товару | Новий |
| Кейс у комплекті | Так |
| Додаткова ручка | Ні |
- Ціна: 21 534 ₴




