
Райдер з нульовим розворотом Husqvarna Z 242F (9676657-04)
299 999 ₴
- В наявності
- Код: 9676657-04
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газонокосарка з нульовим розворотом Husqvarna Z 242F — висока продуктивність косіння трави з абсолютно новими газонокосарками з нульовим розворотом серії Z 200. Передовий дизайн, перевірена ефективність і нові інноваційні функції поєднуються, щоб зробити догляд за газоном подіями, а не рутиною.
Особливості:
Різальна дека ClearCutTM — виготовлена зі зварної сталі 10 калібру з підсилювальними смугами для максимальної міцності
Високопродуктивна різальна дека — містить спеціальну конструкцію для контролю повітряного потоку та високопродуктивні леза
Важіль деки — легкодоступний, розміщений збоку, обладнаний пружиною для зниження зусиль
Гідростатичні трансмісії — слугують довше завдяки окремим трансмісійам на кожне колесо
Захист двигуна — задній бампер захищає двигун від ударів
Автоматичне стоянкове гальмо — вмикається і вимикається під час переміщення важелів
Зона для ніг — відкидна для легкого обслуговування
Зручне керування — усі важелі розташовані продумано
Зручне сидіння з вентиляцією — комфортне й обладнане відкритою спинкою
Бампер зі світлодіодними фарами — яскраві фари для кращої видимості в темряві
Система кермового керування Zero-Turn — забезпечує виняткову маневровість
Міцна рама — зварна та пофарбована для стійкості до корозії
Двигун Kawasaki V-Twin — двоциліндровий з оливним насосом і фільтрацією оливи
Комплект постачання:
Райдер із нульовим розворотом Husqvarna Z 242F
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Мульчування | Так |
| Тип | Райдер |
| Рівень шуму | 100 дБ |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 263 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Об'єм паливного бака | 13.25 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Викид трави | бічна |
| Висота стрижки, мін-макс | 38-102 мм |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Макс. ширина захоплення | 107 см |
| Максимальна швидкість | 10.5 км/год |
| Матеріал | сталь/пластик |
| Модель двигуна | B&S Endurance |
| Потужність двигуна | 13950 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 17.7 л. |
| Об'єм двигуна | 724 см3 |
| Об'єм бака для олії | 1.6 л |
| Харчування | Бензин |
| Розмір задніх коліс | 180/85-8 |
| Розмір кермових коліс | 110/60-5 |
| Розміри | 191х105х102 см |
| Коригування висоти | синхронна |
| Коригування крісла | Да |
| Коригування швидкості | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | США |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Електростартер |
| Тип коліс | пневматичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 999 ₴





