
Обприскувач акумуляторний ранцевий Husqvarna 318iS20 20 л (9706510-02)
6 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9706510-02
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Husqvarna 318iS20 - акумуляторний ранцевий обприскувач, створений для безперервної роботи протягом усього дня на одному заряді. Завдяки ергономічній підкладці він забезпечує комфорт навіть під час тривалого використання. Пристрій підтримує постійну потужність і має регульований тиск для точного налаштування подачі рідини. У комплекті йдуть акумулятор, зарядний пристрій, а також конусна, струменева та віялова насадки.
Переваги Husqvarna 318iS20:
- Ергономічні ремені - м'які ремені з нагрудною пряжкою рівномірно розподіляють вагу, зменшуючи навантаження на плечі та спину.
- Велика горловина - полегшує наповнення рідини, заощадить час і зусилля. Так само напівпрозорий резервуар з вимірювальною шкалою полегшує контроль рівня рідини.
- Штанга з нержавіючої сталі - має високу якість і розроблена для захисту від корозії. Для додаткової зручності під час зберігання і транспортування можна надійно прикріпити штангу до резервуара.
- Покращена пластикова рукоятка з максимальним контролем розбризкування.
- Знімна Li-Ion акумуляторна батарея забезпечує ефективне накопичення і передачу енергії. До 7 годин роботи на одному заряді акумулятора (макс. час роботи за 2 бари з соплом воронка).
- Легке регулювання тиску - обприскувач має добре розташовану панель управління для регулювання тиску під час роботи.
- Повністю закрита нижня частина - основа з чотирма опорами забезпечує виняткову стабільність. Міцна основа мінімізує ризик перекидання.
- Портативний і легкий - має об'єм 20 літрів і вагу в сухому стані всього 4,5 кг, тому його легко переносити. Велика верхня ручка додатково підвищує його мобільність, забезпечуючи легке транспортування.
- Насадки з регулюванням - пластикові конусна/струменева і віялова насадка з продуктивністю 800 мл/хв за тиску розпилення 3 бари.
Комплектація:
- Обприскувач акумуляторний Husqvarna 318iS20
- Акумулятор Li-Ion 18В 4 А*год - 1 шт
- Зарядний пристрій - 1 шт
- Конусна/струменева насадка - 1 шт
- Віялова насадка - 1 шт
- Гарантійний талон
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 20 л |
| Продуктивність | 0.8 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 50 см |
| Загальна вага | 4.5 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 18 В |
| Тривалість автономної роботи | 7 годин |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Акумуляторний |
| Тип накачування | Акумуляторна |
| Наявність манометра | Немає |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| Країна торгової марки | Україна |
| Під'єднання до компресора | не передбачено |
| Максимальна ємність акумулятора | 8 Агод |
| Макс. тиск | 4 бар |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 499 ₴






