
Лазерний далекомір Bosch Professional GLM 150-27 C з чохлом (0601072Z00)
14 604 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0601072Z00
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лазерний далекомір Bosch Professional GLM 150-27 C з чохлом (0601072Z00) — високоточний і надійний інструмент для вимірювань на великих відстанях, ідеальний для архітекторів, менеджерів з будівництва та фахівців з монтажу систем опалення, вентиляції та кондиціонування. Пристрій оснащений цифровим видошукачем із функцією масштабування для вимірювання відстаней від 0,08 до 150 м з точністю ±1,5 мм за допомогою червоного лазера 2-го класу (650 нм).
Конструктивні особливості:
- Цифровий видошукач із масштабуванням для точних вимірювань на великих відстанях
- Великий висококонтрастний 2,8-дюймовий IPS-дисплей, що працює у книжковій та альбомній орієнтації
- Передача даних через Bluetooth у застосунок Bosch MeasureOn або через USB на ПК
- Таймер зворотного відліку, режим розмітки, режим маляра
- Пам’ять останніх 50 результатів вимірювань
- Захист IP54, стійке до подряпин скло дисплея, можливість використання штатива з різьбленням 1/4 дюйма
- Вбудований літій-іонний акумулятор 3,6 В для тривалого часу роботи
- Функції: площа та об’єм, непрямі виміри (теорема Піфагора), кут нахилу, визначення висоти, трапеція, додавання та віднімання, мінімальні/максимальні значення, безперервне вимірювання (трекінг)
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Малайзія
- Виробник: Bosch
- Клас: Professional
- Тип: лазерний далекомір
- Джерело живлення: літій-іонний акумулятор 3,6 В
- Клас лазера: 2
- Колір променя: червоний
- Випромінювання діода: 650 нм
- Точність вимірювання: ±1,5 мм
- Функція лазера: 2 промені та 2 точки
- Час вимірювання: 0,5–4 сек
- Одиниці виміру: м/см/мм/фут/дюйми/фути на дюйми
- Діапазон вимірювань: 0,08–150 м
- Робоча температура: -10…+45 °C
- Клас захисту: IP54
- Автовимкнення: лазер 20 с, прилад 5 хв
- Вага: 0,21 кг
- Габаритні розміри: 142×64×28 мм
- Гарантія: 36 місяців
Комплектація:
- Лазерний далекомір Bosch Professional GLM 150-27 C з чохлом
- Акумулятори
- Ремінець
- USB-кабель
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Постачається в чохлі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Малайзія |
| Стан | Новий |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 650 нм |
| Точність вимірювання +/- | 1.5 мм |
| Максимальна дальність вимірювань | 150 м |
| Максимальний час вимірювання | 4 сек |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 142 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Висота | 28 мм |
| Вага | 210 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Кількість точок | 1 |
| Габарити | 142х64х28 мм |
| Клас захисту | IP54 |
| Країна-виробник | Малайзія |
| Країна торгової марки | Германия |
| Робоча температура | -10..+45 С |
| Час вимірювання | 4 с |
| Точність приладу | 1.5 мм |
| Робоча відстань | 150 м |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 604 ₴







