
Телескопічна рейка Bosch GR 500 (0601094600)
2 808 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0601094600
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Телескопічна рейка Bosch GR 500 — професійний вимірювальний аксесуар для роботи з нівелірами, призначений для точного визначення висот і перепадів. Завдяки телескопічній конструкції довжина рейки регулюється до 5 метрів, що забезпечує зручність під час виконання вимірювань на різних висотах. Легкий і міцний алюмінієвий корпус гарантує довговічність і стійкість до механічних пошкоджень. Чітка міліметрова шкала дозволяє отримувати точні результати, а секційна конструкція забезпечує зручність використання та надійну фіксацію під час роботи.
Конструктивні особливості:
- Телескопічна конструкція з регулюванням довжини до 5 м
- Міцний алюмінієвий корпус для довговічності та легкості
- Чітка міліметрова шкала для точних вимірювань
- Секційна система зручного висування елементів
- Надійна фіксація секцій для стабільної роботи
- Універсальність використання з різними типами нівелірів
- Компактність у складеному вигляді для зручного транспортування
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Тип: рейка телескопічна
- Клас інструмента: професійний
- Призначення: для лазерного нівеліра
- Максимальна довжина: 500 см
- Кількість секцій: 5
- Вага: 2.14 кг
Комплектація:
- Телескопічна рейка Bosch GR 500
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставка в картонній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Область застосування | Для лазерних приладів |
| Конструкція | Монопод |
| Максимальна робоча висота | 5000 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 2.14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Штанга |
| Країна-виробник | Китай |
| Макс.робоча висота | 500 см |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 808 ₴

