
Дриль алмазного свердління Bosch Professional GDB 180 WE (0601189800)
73 260 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0601189800
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості та переваги:
GDB 180 WE представник професійних електроінструментів Bosch, що вирізняються високою продуктивністю за найінтенсивніших матеріалів на тривалий час.
Відповідає високому стандарту якості виробника — Heavy Duty.
Міцна металева конструкція
Призначений для свердління алмазними свердлильними коронками особливо твердих мінеральних матеріалів: бетону, цегли, залізобетону. Підходить як для сухої, так і для вологої обробки. Може використовуватися для роботи з ручним веденням і з використанням стійки.
Можливість під'єднання водяного охолодження.
Для досягнення точнішого результату до дриля під'єднується шланг для пиловідведення.
Додаткова ручка ергономічної форми надійно кріпиться і встановлюється в зручному для майстра положенні.
Передбачено PRCD — пристрій захисного вимкнення для безпеки користувача.
Запобігання мимовільному запуску після відновлення подавання живлення.
Легкий і компактний дриль зручно переміщати та транспортувати.
Для ефективнішого результату рекомендується використовувати з практичною алмазною свердлильною станиною GCR 180 (не входить до комплектації).
Зручний перемикач швидкісного режиму.
Коробка передач у олійній ванні.
Свердлильна коронка вставляється в патрон зі шпинделем 11⁄4 дюйма UNC.
Плавний запуск мотора та запобігання високому пусковому струму забезпечується обмеженням пускового струму.
Під час заїдання або свердління свердлильної коронки запобіжна муфта роз'єднує привод свердлильного шпинделя.
Передбачено PRCD — пристрій захисного вимкнення для безпеки користувача, який захищає користувача, який замкнений будь-якою частиною свого тіла електричний ланцюг, від ураження електричним струмом.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Bosch
Тип: дриль алмазного свердління
Тип живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Потужність — 2000 Вт
Діаметр свердла — 1 1/4"
Кількість обертів холостого ходу: 0 - 2800 об./хв
Максимальний діаметр свердління в бетоні — 180 мм
Мокрое свердління на 1 передачі: 80 — 180 мм
Мокрое свердління на 2 передачі: 25 - 60 мм
Сухе свердління на 1 передачі: 80 – 180 мм
Сухе свердління на 1 передачі: 25-60 мм
Робочий матеріал: бетон, цегла
Кількість передач — 2
Вага — 5.2 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Дриль алмазного свердління Bosch Professional GDB 180 WE
Перехідник пиловідведення
Кульовий кран
Бічна ручка
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 4.8 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 16 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 32 мм |
| Діаметр свердління в металі | 14 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 0 - 1800 об./хв,0 - 750 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 0 - 12750 уд./хв,0 - 48000 уд./хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, бокова ручка, гарантійний талон, Кейс, обмежувач глибини, патрон під ключ |
| Потужність двигуна | 1500 Вт |
| Наявність реверсу | Так |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Германия |
| Тип | Дриль ударний |
| Тип патрона | Ключовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 260 ₴




