
Точильний верстат Bosch Professional GBG 35-15 (060127A300)
8 214 ₴
- Готово до відправки
- Код: 060127A300
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двошпиндельний точильний верстат Bosch GBG 35-15 з асинхронним двигуном та міцною основою – надійний професійний інструмент, що працює з двома шліфувальними дисками одночасно. Верстат призначений для ефективного та безпечного шліфування різних матеріалів у професійних майстернях та на виробництві.
Конструктивні особливості:
- Потужний асинхронний двигун для тривалої роботи
- Легка заміна точильного диска для ефективної та безпечної роботи
- Великі захисні скла з простим регулюванням для надійного захисту від іскор
- Компактний литий корпус з інкапсульованими кульковими підшипниками для захисту двигуна від пилу
- Міцна основа з гумовими ніжками для мінімізації вібрацій
- Пилозахищений вимикач для запобігання потраплянню пилу
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: точильний верстат
- Джерело живлення: від мережі 220 В/50-60 Гц
- Потужність двигуна: 350 Вт
- Частота холостого ходу: 0–3000 об./хв
- Зовнішній діаметр шліфувального кола: 150 мм
- Внутрішній діаметр шліфувального кола: 20 мм
- Товщина шліфувального кола: 20 мм
- Зернистість шліфувального кола: 24 / 60
- Вага: 10 кг
- Гарантія: 36 місяців
Комплектація:
- Точильний верстат Bosch Professional GBG 35-15
- Шліфувальний круг із зерном 24
- Шліфувальний круг із зерном 60
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Матеріалу заточного диска | абразив |
| Загальні параметри | |
| Вага | 10 кг |
| Додаткові параметри | |
| Товщина диска | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Абразивне коло — 2 шт., Картонне паковання |
| Тип | Точильний |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Матеріал | Метал |
| Країна торгової марки | Германия |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Макс. діаметр диска | 150 мм |
| Потужність двигуна | 350 Вт |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Толщина диска | 20 мм |
| Розмір зерна | 24,60 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 214 ₴



