
Полірувальна машина Bosch Professional GPO 950 (06013A2020)
9 000 ₴
- В наявності
- Код: 06013A2020
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Електродвигун гарантує чудову швидкість обертання, що вкрай важливо під час оброблення великих поверхонь.
Установлювальне коліщатко дасть змогу попередньо вибрати необхідну швидкість обертання.
Константна електроніка утримає вибране значення навіть за високих навантажень.
Шпинделі з різзю М14 і М16 підходять для застосування більшості різновидів оснастки.
Для роботи машиною використовуються полірувальні губки та вовняні подушечки.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Bosch
Клас — професійний
Тип: полірувальна машина
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Потужність двигуна — 950 Вт
Частота холостого ходу: 600 – 2100 об/хв
Зовнішній діаметр шліфувального кола — 180 мм
Плавне регулювання обертів — так
Підошва — кругла
Оброблюваний матеріал: деревина, метал, камінь
Конструкція — з додатковою знімною ручкою
Довжина мережевого кабелю — 4 м
Вага — 2.3 кг
Гарантія — 36 місяців
Габаритні розміри: 325х118х224 мм
Комплект постачання:
Полірувальна машина Bosch Professional GPO 950
Підтримувальний диск
Полірувальна губка
Додаткова ручка
Гайковий ключ
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
| Кількість обертів | 3000 об/хв об/хв |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр диска | 180 мм |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Полірувальна |
| Рівень шуму | 102 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴




