Кліщі переставні Bosch 255 мм (1600A027PR) призначені для професійного використання під час монтажних, сантехнічних та ремонтних робіт. Інструмент забезпечує багаторозмірне застосування завдяки кнопковому регулюванню з 26 положеннями та максимальному розкриттю губок до 46 мм. Міцна конструкція з вуглецевої сталі гарантує надійність, довговічність і комфорт у роботі навіть у важкодоступних місцях.
Конструктивні особливості:
- Багаторозмірне застосування завдяки кнопковому регулюванню (26 зубів)
- Максимальне розкриття губок до 46 мм
- Міцна та довговічна конструкція з твердої вуглецевої сталі (60 HRC)
- Чорне фосфатне покриття для захисту від корозії
- Ергономічна тонка форма для максимального контролю в обмеженому просторі
- Повністю м’яка двокомпонентна ручка для комфорту та впевненого хвату
- Простота, зручність використання та тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип інструменту: кліщі
- Тип кліщів: переставні (для водяних насосів)
- Довжина інструмента: 255 мм
- Максимальний діапазон розведення губок: 0–46 мм
- Матеріал: вуглецева сталь
- Оброблення поверхні: чорне фосфатування
- Матеріал ручки: двокомпонентна гума
- Вага: 0,36 кг
- Габаритні розміри: 255x18x57 мм
Комплектація:
- Кліщі переставні Bosch 255 мм
- Поставка в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Довжина інструменту | 255 мм |
| Вага | 0.36 кг |
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина захоплення | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина пристрою | 255 мм |
| Номер/Розмір | 46 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 871 ₴




