
Обприскувач бензиновий ранцевий Husqvarna 321S15 15 л (9670785-01)
11 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9670785-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Husqvarna 321S15 - високопродуктивний бензиновий обприскувач професійного класу, призначений для розпилення рідких хімікатів. Інструмент обладнаний 2-тактним бензиновим двигуном з потужністю 0,75 кВт (1 к.с). Як паливо використовується суміш бензину з моторною оливою в пропорції 50:1 (при використанні оливи Husqvarna).
Основні переваги обприскувача Husqvarna 321S15:
- Система Smart Start - спеціально розроблені двигун і стартер для легкого та швидкого запуску з мінімальними зусиллями. Опір пускового шнура зменшено майже на 40 %.
- Ремені розроблені, щоб бути зручними для оператора. Спинка вентильована, а плечові ремені широкі, щоб забезпечити максимальну підтримку.
- Водонепроникний матеріал дозволяє легко очищати від хімікатів як задню опору, так і ремені.
- Високоякісні матеріали - латунний насос із поршнями з покриттям та штанга для розпилювання з нержавіючої сталіі, забезпечують довготривалий термін служби продукту та низьку вартість обслуговування.
- Кілька варіантів насадок - поставляється з прямою штангою довжиною 90 см і насадкою з 3 розпилювачами для подовження. Все для ефективного використання в різних умовах.
- Прозорий резервуар дозволяє оператору легко визначити, який рівень заповнення жидкости.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Обприскувач бензиновий Husqvarna 321S15 - 1 шт.
- Пряма 90 см регульована насадка - 1 шт
- 3-х струменева насадка з подовжувачем - 1 шт
- Інструкція з експлуатації - 1 екз.
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Мотооприскувач |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Бензиновий |
| Об'єм бака | 15 л |
| Продуктивність | 4 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 90 см |
| Загальна вага | 9.2 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики мотооприскувача (садового оприскувача) | |
| Ємність паливного бака | 0.6 л |
| Об'єм двигуна | 25.4 куб. см |
| Потужність | 0.7 кВт |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 35 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип | Бензиновий |
| Тип накачування | автоматична |
| Наявність манометра | Немає |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| Габарити | 350х280х650 мм |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність двигуна, л. с | 3.6 л. |
| Країна торгової марки | Україна |
| Праймер | Да |
| Витрата води | 3.6 л/год |
| Потужність двигуна | 2.65 кВт |
| Об'єм паливного бака | 1.5 л |
| Робоча відстань | 16 м |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴







