
Електричний лобзик Bosch Professional GST 160 BCE в L-Boxx 136 (0601518000)
18 516 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0601518000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості та переваги:
Лобзикова пилка призначена для тривалої та безперервної роботи. Здатна виконувати поздовжнє та косе різання.
Плавне регулювання обертів і правильно підібране пиляльне полотно забезпечать стабільний розріз за деревиною, металом, керамікою, гумкою, пластмасою.
Встановити полотно в пилку дуже легко, завдяки системі SDS. Досить просто натиснути до клацання.
Ця модель обладнана функцією маятникового ходу. Що дає змогу з більшою швидкістю розрізати матеріали.
Для роботи з делікатним матеріалом, щоб уникнути випадкових подряпин, на металеву опорну підошву одягне пластиковий захист.
Якщо необхідно зробити розпилювання під кутом, опорну плиту можна нахилити. Нахил регулюється без додаткового інструменту за допомогою затискного важеля. Кут нахилу точно регулюється за шкалою, яка помітна на самому інструменті.
У комплекті до лобзика постачається захист від відколу. Вона допоможе домогтися ідеального зрізу.
D-подібна ручка дає змогу точно контролювати поздовжній розпил. Гумові накладки збільшують комфорт і зчеплення з інструментом, навіть у рукавичках.
Видимість різання забезпечить постійне обдування та LED-підсвітка.
Для чистого різання без пилу, до інструмента можна під'єднати пилосос за допомогою спеціального патрубка.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Угорщина
Виробник — Bosch
Тип – лобзик
Тип живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Потужність — 800 Вт
Кількість ходів холостого ходу: 800 - 3100 хід/хв
Регулювання опорної пластини — 45°
Глибина пропилу під 45° — 56 мм
Амплітуда коливань — 26 мм
Глибина пропилу (дерево) — 160 мм
Глибина пропилу (чорний метал) — 10 мм
Глибина пропилу (кольоровий метал) — 20 мм
Тип кріплення — SDS
Регулювання обертів — так
Обдування робочої поверхні — так
Під'єднання до пилососа — так
Довжина кабелю — 2 м
LED подсветка - да
Вага — 2.3 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Електричний лобзик Bosch Professional GST 160 BCE
1 пиляльне полотно T 144 DP
1 пиляльне полотно T 244 D
1 пиляльне полотно T 308 B
1/1 вкладка для кейса
Захист від сколювання
Перехідник для відведення пилу
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі L-Boxx 136
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 2.3 кг |
| Глибина пропилу в дереві | 80 мм |
| Глибина пропилу в сталі | 5 мм |
| Глибина пропилу в кольоровому металі | 12 мм |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Кейс, Набір полотен |
| Макс. кут нахилу | 45 |
| Макс.частота ходу | 3100 хід/хв |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 530 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Угорщина |
| Ход полотна | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 516 ₴




