
Ножиці для металу акумуляторні Bosch Professional GSC 12V-13 (без АКБ і ЗП) (0601926105)
17 838 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0601926105
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Ножиці Bosch GSC 12V-13 можуть бути наведені в дію Li-Ion акумулятори напругою 12 або 10.8 В. Зарядженого акумулятора вистачає на різання до 60 м металевого аркуша.
Li-Ion технологія контролює й коригує потужність акумулятора, збільшуючи час його роботи на одному заряді та термін експлуатації.
Три світлодіоди інформують про ступінь зарядженості акумулятора.
Від перегрівання та перевантаження, а також від повного розряджання елемент живлення захищає електронна система ECP (Electronic Cell Protection). Вона зупиняє роботу інструмента за мінімального заряджання акумулятора.
Тепловий захист спрацьовує у разі надзвичайного навантаження та під час зашкалювання температури, що допускається, знижуючи частоту ходів або вимикаючи інструмент.
Швидкість різання регулюється до 3600 хід/хв, що дає змогу обережно та водночас швидко розрізати листи.
Поворотні верхній і нижній ножі мають по 4 різальні крайки. За потреби їх можна замінити.
Для різання аркушів різної товщини проміжок між ножами можна регулювати.
Під час різання даними ножицями стружка практично не утворюється, а невелика неминуча її кількість легко видаляється з розрізаного полотна за допомогою дефлектора.
Сама конструкція ножиць дуже міцна. Ножиці залишаються цілими та в робочому стані під час падіння з висоти один метр.
У ножиць ергономічна ручка з ізольованою поверхнею, яка дуже зручно лягає в руку та не перенапружує її під час роботи тривалий час.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Bosch
Тип — висечні ножиці
Тип живлення — від акумулятора
Напруга акумулятора — 10.8/12.0 В
Тип акумулятора — Li-ion
Ємність акумулятора — не комплектується
Тип кріплення акумулятора — обойма
Частота ходів пиляльного полотна за холостого ходу: 3600 хід/хв
Радіус повороту — 15 мм
Товщина різу алюмінію — 2 мм
Товщина різу листової сталі — 1.3 мм
Вага — 1.4 кг
Комплект постачання:
Ножиці для металу акумуляторні Bosch Professional GSC 12V-13
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Установлювальний калібр
Ключ із внутрішнім шестигранником
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 1.3 кг |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | Без акумулятора, без зарядного пристрою, вимірювальний щуп, двобічний ніж, местигранний ключ |
| Наявність реверсу | Немає |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Радіус повороту | 15 мм |
| Коригування швидкості | Немає |
| Режим роботи | висечні |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Германия |
| Тип | електроніці |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Товщина металу, мм | 1.6 мм |
| Частота колебаний | 4840 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 838 ₴



