
Обприскувач бензиновий Husqvarna 321SP (9706197-01)
9 999 ₴
- В наявності
- Код: 9706197-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Husqvarna 321SP - високопродуктивний бензиновий обприскувач професійного класу, призначений для розпилення рідких хімікатів на ділянках площею до 700 кв.м. Підходить для використання як у фермерських господарствах, так і для домашнього використання. Розчин хімікатів подається із зовнішнього резервуара будь-якого об'єму. Інструмент обладнаний 2-тактним бензиновим двигуном з потужністю 0,75 кВт (1 к.с). Як паливо використовується суміш бензину з моторним мастилом у пропорції 50:1 (при використанні мастила Husqvarna).
Основні переваги обприскувача Husqvarna 321SP:
- Система Smart Start - спеціально розроблені двигун і стартер для легкого та швидкого запуску з мінімальними зусиллями. Опір пускового шнура зменшено майже на 40 %.
- Потужний і надійний насос зі сплаву латуні, розроблений для стабільної роботи до 35 бар протягом тривалого часу.
- Потужний і перевірений 2-тактний двигун об'ємом 25,4 куб.см, перевірений у польових умовах
- Контроль тиску розпилення за допомогою простого у використанні регулятора, який можна зафіксувати в різних положеннях.
- Довгий 15-метровий шланг поставляється в комплекті, що дозволяє легко обприскувати великі площі до 700 м2 в одному положенні.
- Кілька варіантів насадок - поставляється з прямою штангою довжиною 90 см і насадкою з 3 розпилювачами для подовження. Все для ефективного використання в різних умовах.
- Поставляється з високоякісними насадками з нержавіючої сталі для надійного обприскування різних культур. Одна регульована насадка та одна потрійна насадка.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Обприскувач бензиновий Husqvarna 321S15 - 1 шт.
- Пряма 90 см регульована насадка - 1 шт
- 3-х струменева насадка з подовжувачем - 1 шт
- Шланг для обприскування 15 м - 1 шт
- Шланг для забору хімікатів - 1 шт
- Фільтр для хімікатів - 1 шт
- Шланг для відведення хімікатів - 1 шт
- Пляшка для змішування палива - 1 шт
- Інструкція з експлуатації - 1 екз.
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Мотооприскувач |
| Спосіб транспортування обприскувача | На візку |
| Джерело живлення | Бензиновий |
| Дальність/радіус обприскування | 15 м |
| Продуктивність | 4 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 90 см |
| Довжина шланга | 1500 см |
| Загальна вага | 9.44 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики мотооприскувача (садового оприскувача) | |
| Ємність паливного бака | 0.6 л |
| Об'єм двигуна | 25.4 куб. см |
| Потужність | 0.7 кВт |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 35 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип | Бензиновий |
| Тип накачування | автоматична |
| Наявність манометра | Немає |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| Габарити | 350х280х650 мм |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність двигуна, л. с | 3.6 л. |
| Країна торгової марки | Україна |
| Праймер | Да |
| Витрата води | 3.6 л/год |
| Потужність двигуна | 2.65 кВт |
| Об'єм паливного бака | 1.5 л |
| Робоча відстань | 16 м |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴



