
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch Professional GSR 12V-35 (без АКБ і ЗП) (06019H8000)
6 894 ₴
- Немає в наявності
- Код: 06019H8000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості та переваги:
Професійний інструмент підходить для тривалої та безперервної роботи. Чудове поєднання розмірів і потужності дають змогу свердління отворів у деревині та в сталі.
Дриль-шурупокрут чудово підійде для використання у важкодоступних місцях без електромережі.
Планетарний редуктор дає змогу працювати інструменту у двошвидкісному режимі.
Інструмент має потужний безщітковий двигун. Перевага такого типу в тому, що він має вище ККД, менше гріється й не вимагає обслуговування. Двигун довше пропрацює від одного заряду акумулятора та слугуватиме триваліший термін ніж щіткові аналоги.
Ці акумулятори сумісні з усім електроінструментом цієї лінійки, які використовують напругу 12 В.
ЕСР захищає ваш акумулятор від перевантажень, перегрівання та глибокого розрядження. Тривале життя елементів живлення забезпечене.
Інструмент обладнаний гальмом двигуна. Він потрібен для гасіння інерційного обертання, після вимкнення подавання живлення.
Для візуального контролю заряду акумулятора інструмент обладнаний світлодіодною індикацією.
Швидкість обертання можна регулювати за допомогою плавного натискання на кнопку вимкнення.
Спеціальний тримач біт, який встановлюється на інструмент, дає змогу швидко замінювати та тримати під рукою потрібні біти.
За допомогою металевої скоби, якою комплектується, інструмент можна причепити на пояс.
Блокування шпинделя забезпечує система Auto-Lock.
Світлодіодне підсвічування покращує видимість робочої зони.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Малайзія
Виробник — Bosch
Клас — професійний
Тип: дрель-шуруповерт
Тип живлення — від акумулятора
Тип акумулятора — Li-Ion
Тип двигуна — безщітковий
Напруга акумулятора — 12 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Тип кріплення акумулятора — обойма
Число швидкостей — 2
Максимальна швидкість обертання: 0 – 460 / 0 – 1750 об/хв
Мінімальний крутний момент — 20 Нм
Максимальний крутний момент — 35 Нм
Кількість режимів крутного моменту — 20 + 1
Діаметр патрона: 1 – 10 мм
Діаметр свердління (дерево, пластик) — 32 мм
Діаметр свердління (метали та сплави) — 10 мм
LED подсветка – да
LED-підсвітка індикації заряду — немає
Тип патрона — швидкозатискний
Регулювання швидкості — так
Наявність удару — немає
Вага — 0.75 кг
Комплект постачання:
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch Professional GSR 12V-35
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Гачок для чіпляння на поясі
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 0.75 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 32 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 1750 об/хв об/хв |
| Кількість режимів | 21 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | пластмасовий кейс |
| Крутний момент | 35 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 2 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна-виробник | Малайзія |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 894 ₴


