
Акумуляторний ударний гайковерт Bosch Professional GDR 18V-220 C L-BOXX 136 (АКБ і ЗП) (06019L6003)
25 464 ₴
- В наявності
- Код: 06019L6003
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Bosch Professional GDR 18V-220 C — потужний професійний інструмент із патроном у формі внутрішнього універсального шестигранника розміром 1/4 дюйма. Він ефективно працює із шурупами діаметром від М4 до М16.
Модель здатна розвивати швидкість обертання обладнання до 3400 обертів за хвилину. Вона має три попередньо встановлені режими швидкості (0-800, 0-2300, 0-3400 об./хв) і регульовану кількість ударів (0-1500, 0-3400, 0-4000 уд/хв). Ударний механізм забезпечує додаткову потужність, необхідну для роботи з туго затягнутими або іржавими гайками та болтами.
Інструмент дає змогу регулювати потужність за допомогою двох попередньо встановлених режимів загвинчування A і B, що запобігає можливим ушкодженням під час перетягування кріплень. Під час під'єднання до мобільного застосунка Bosch можна додатково настроювати режими A/B для автоматичного вимкнення або уповільнення роботи під час закручування гвинтів. Висока продуктивність інструмента здивує навіть найдосвідченіших майстрів, особливо під час роботи з довгими шурупами.
Гайковерт розроблений для експлуатації в важких умовах, відповідаючи класу Heavy Duty. Він легкий і збалансований, що робить його зручним для роботи на висоті та у важкодоступних місцях. Для зручності перенесення передбачена спеціальна кліпса для ременя.
Інструмент обладнаний світлодіодною підсвіткою з двома світлодіодами для яскравого освітлення робочої зони.
Безщітковий двигун з електронним захистом (EMP) неабияк збільшує термін експлуатації інструмента та дає змогу обходитися без сервісного обслуговування. Максимальний крутний момент становить 220 Нм і регулюється в трьох позиціях.
Ефективне використання забезпечується навіть у важкодоступних місцях завдяки чудовому співвідношенню довжини та крутного моменту.
Модель має функцію плавного пуску, що дає змогу починати роботу без різких ривків.
Бездротовий Bluetooth-модуль GCY 42 дає змогу керувати параметрами інструмента за допомогою смартфона або планшета, задаючи індивідуальні параметри кількості ударів, швидкості обертання й крутного моменту.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Малайзія
Виробник — Bosch
Клас — професійний
Тип: гайковерт
Тип живлення — від акумулятора
Тип акумулятора — Li-Ion
Тип двигуна — безщітковий
Напруга акумулятора — 18 В
Ємність акумулятора — 5 Ah
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Діапазон регулювання крутного моменту, хв./макс., 100 | 140 | 220 Нм
Швидкість холостого ходу (1-й рівень): 0 - 800 об./хв
Швидкість холостого ходу (2-й рівень): 0 - 2300 об./хв
Швидкість холостого ходу (3-й рівень): 0-3400 об/хв
Налаштування крутного моменту — 3
Частота ударів (1-й рівень): 0 - 1500 уд./хв
Частота ударів (2-й рівень): 0-3400 уд./хв
Частота ударів (2-й рівень): 0- 4000 уд./хв
Тримач інструмента — внутрішній шестигранник
Рівень звукового тиску — 97 (дБ (А)
Вібрація на ручці — 20.3 (м/с2)
Робоча температура (°С): + 35 (рекомендована) | -20...+50 (допустима)
Розмір посадкового місця — 1/4" (6.35 мм)
Діаметр шурупа: M6 - M16
Розміри упакування: 113х77х201 мм
Регулювання швидкості — так
LED подсветка - да
Вага — 1.3 кг
Комплект постачання:
Акумуляторний ударний гайковерт Bosch Professional GDR 18V-220 C
Швидкозарядний пристрій GAL 18V-40
2 акумулятори GBA 18V 5 Ah
Кліпса на пояс — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі L-BOXX 136
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.4 кг |
| Габарити | 234х171х76 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 2800 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість ударів | 3600 уд./хв |
| Комплектація | акумулятор (2 шт.), гайковерт, Зарядний пристрій, Кейс |
| Контроль обертів | Да |
| Крутний момент | 180 Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | M14 |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Розмір квадрата | 1/2 дюйм,1/4 дюйм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Гвинтоверт |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип патрона | квадрат,Под биту |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 464 ₴





