-18%

Багатофункціональний інструмент Dremel 3000-5 (5 насадок) (F0133000JX)
2 699 ₴
2 202 ₴
- Готово до відправки
- Код: F0133000JU
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Компактність.
Універсальність.
Найпопулярніший за доступною ціною, високоякісний гравер Dremel 3000 допоможе домашньому майстру відрізати, відшліфувати, заточувати, полірувати, гравіювати, виконувати різь.
Відразу розпочати роботу дають можливість, що йдуть у наборі, 5 оригінальних насадок
Інструмент із потужним електродвигуном забезпечує оснатці до 33000 об/хв.
Можливість змінного регулювання числа обертів дає змогу працювати з різними матеріалами.
Легкий, компактний, ергономічний інструмент чудово підходить для тривалої роботи з комфортом.
Великий вибір насадок для реалізації будь-яких завдань.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Мексика
Виробник — Dremel
Тип — багатофункціональний інструмент
Тип живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність двигуна — 130 Вт
Тип двигуна — щітковий
Частота холостого ходу: 10000 - 33000 об/хв
Регулювання швидкості — так
Звуковий тиск — 77.1 dB (A)
Звукова потужність — 88.1 dB (A)
Вібрація — 12.8 м/с2
Діаметр цанги — 3.2 мм
Вага — 0.5 кг
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Багатофункціональний інструмент Dremel 3000-5
Шліфувальний камінь із оксиду алюмінію 9.5 мм
2 відрізні диски 32 мм
Шліфувальна стрічка з насадкою 13 мм і зерном 60
Тримач
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dremel |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 0.55 кг |
| Діаметр цанги | 3.2 |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 10000-33000 об/хв об/хв |
| Кількість предметів у наборі | 25 шт. |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, гнучкий вал, Кейс, комплект насадок |
| Контроль обертів | Да |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 130 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип | гравер обертальний |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 88.1 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 202 ₴



