
Пила торцювальна Bosch Professional GCM 8 SJL (0601B19100)
21 762 ₴
- В наявності
- Код: 0601B19100
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Надійний електричний двигун потужністю.
Обмеження пускового струму дає змогу плавно запустити в роботу інструмент і точно почати розпилювання.
Для серійного прорізування пазів є обмежувач глибини.
Вбудований лазер допоможе точно розмітити лінію різу.
Підходять пиляльні диски діаметром 216 мм із посадкою 30 мм.
Надійне кріплення та просте встановлення інструмента на робочий стіл Bosch GTA 3800 Professional.
Для чистоти робочої зони та кращого огляду лінії різання можливе під'єднання пилососа.
Вбудовані бічні елементи для зручного подавання заготівки.
Бічна фіксація нахилу.
Вбудована ручка для легкого транспортування.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Тайвань
Виробник — Bosch
Клас — промисловий
Тип: пила торцювальна (настільна)
Тип живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Потужність — 1600 Вт
Діаметр диска — 216 мм
Макс. глибина пропилювання під кутом 90° — 70 мм
Макс. ширина пропилювання під кутом 90° — 312 мм
Макс. глибина пропилювання під кутом 45° — 48 мм
Макс. ширина пропилювання під кутом 45° — 312 мм
Протягування — так
Угол наклона диска - 47°
Тип двигуна — колекторний
Тип привода — прямий
Діаметр отвору — 30 мм
Оберти холостого ходу — 5500 об/хв
Підтримка постійних обертів під навантаженням — немає
Наявність лазера — так
Підсвітка — немає
Плавний пуск — так
Під'єднання до пилососа — так
Регулювання обертів — немає
Рівень звукового тиску — 94 дБ (A)
Рівень звукової потужності — 107 дБ (A)
Похибка K — 3 дБ
Вага — 17.3 кг
Гарантія — 36 місяців
Габаритні розміри: 91х46х41 см
Комплект постачання:
Пила торцювальна Bosch Professional GCM 8 SJL
Пиляльний диск 216х30 мм
Цанговий затискач
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 29.4 кг |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 51 мм |
| Кількість обертів | 4000 об./хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,диск, затискач, Картонне паковання, флешок для збирання пилу, пиляльний диск, шастигранний ключ |
| Макс. глибина пропилювання | 104 мм |
| Макс. діаметр диска | 305 мм |
| Макс. кут нахилу | 47 |
| Макс. кут повороту пили | 47 |
| Макс. ширина пропилювання | 341 мм |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Функція протяжки | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 762 ₴






