-10%

Фарбопульт електричний Bosch PFS 2000 (0603207300)
3 726 ₴
3 336 ₴
- В наявності
- Код: 0603207300
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Інструмент призначений для нанесення лакофарбових матеріалів, розбавлюваних водою або розчинником (Емалеві фарби, латексні, дисперсійні), ґрунтовки, олії, глазурі тощо.
Фарбопульт не призначений для розпилення лужних або кислих розчинів, фасадних фарб.
Технологія дає змогу використовувати практично будь-які фарби або лаки.
У комплектації є повітряний фільтр.
Перемикач EasySelect дає змогу регулювати необхідне подавання фарби, у такий спосіб дібрати оптимальну кількість матеріалу, що наноситься без перевитрату.
Повітряний ковпачок допоможе оптимально підібрати малюнок розпилення
Фарбопульт складається з пістолета, бази та шланга.
Якщо виникне потреба зручна ручка, вже розміщена на базовому вузлі.
Для більшого комфорту, базу можна повісити на плече за допомогою ременя, що входить до комплектації.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Угорщина
Виробник — Bosch
Тип: фарбопульт
Номінальна споживана потужність — 440 Вт
Продуктивність — 200 мл/хв
Нанесення фарби (поверхня) — 4 м2/2.5 хв
Нанесення фарби (час) — 1 хв
Объем бачка – 0.8 л
Матеріал бачка — пластик
Довжина шланга — 1.25 м
Рівень звукового тиску — 80 дБ (A)
Рівень потужності звуку — 93 дБ (A)
Похибка K — 3 дБ
Вага — 2 кг
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Фарбопульт електричний Bosch PFS 2000
Шланг
Лямка для транспортування з тримачем
Насадка-сопло (сіра) для фарбування деревини
Насадка-сопло (біла) для фарбування стін
Лійка та фільтр
Контейнер (800 мл)
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.9 кг |
| Виносний компресор | Да |
| Габарити | 410x405x235 мм |
| Діаметр сопла | 2.4 мм |
| Довжина шланга | 4 м |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. в'язкість фарби | 70 DIN |
| Матеріал бака | Метал |
| Об'єм резервуара | 1000 мл куб. м |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Расход краски | 0.5 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Угорщина |
| Технологія розпилення | пневматична |
| Тип | Фарбопульт |
| Тип бачка під фарбу | нижній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 336 ₴






