
Шліфмашина стрічкова Bosch PBS 75 A (06032A1000)
6 618 ₴
- В наявності
- Код: 06032A1000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шліфмашина стрічкова Bosch призначена для оброблення різних поверхонь дерева, каменю, металу, незамінна для видалення старої фарби, іржі або лаку. Завдяки вдалому співвідношенню невеликої ваги та великій потужності шліфмашина Bosch здатна виконувати складні роботи за витрати мінімальних зусиль із боку оператора.
Конструктивні особливості:
Капітальний електричний двигун забезпечує інструменту високу продуктивність.
Модель розвиває швидкість стрічки 350 м/хв, що забезпечує ефективне оброблення будь-яких матеріалів.
Високоякісний зубчастий ремінь, напрямні ролики з алюмінію, зубчасті колеса з металу, шліфувальна пластина з графітовим покриттям — всі деталі розраховані на інтенсивну роботу тривалий час.
Шліфувальна стрічка надійно та просто кріпиться швидкозатискним важелем.
Для оптимального ходу стрічки напрямний ролик регулюється.
Система пиловідсмоктування дає змогу збирати пил під час роботи в мішок для пилу або, попередньо під'єднавши, у пилосос.
Ергономічна додаткова ручка знімається для зручного оброблення крайок.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Німеччина
Виробник — Bosch
Клас — побутовий
Тип — стрічкова
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Потужність двигуна — 710 Вт
Швидкість стрічки — 350 м/хв
Розмір стрічки: 75х533 мм
Регулювання обертів — є
Функції: шліфувальна, полірувальна
Плавний пуск — є
Маса — 3.4 кг
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Шліфмашина стрічкова Bosch PBS 75 A
Пилозбірник — 1 шт.
Шліфувальна стрічка — 1 шт.
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.4 кг |
| Довжина стрічки | 533 мм |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. швидкість стрічки | 330 м/хв |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Стрічкова |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Ширина стрічки | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 618 ₴


