Конструктивні особливості та переваги:
Міцний корпус і надійні, виготовлені з високоякісних матеріалів, внутрішні деталі інструмента.
Потужний двигун забезпечує гарну продуктивність.
Частота ходів регулюється зміною зусилля натискання на вимикач.
До цього інструмента підходять пиляльні полотна з універсальними хвостовиками 1⁄2 дюйма.
Швидка й безпечна заміна пиляльних полотен, завдяки SDS системі кріплення.
Ножівка обладнана опорною плитою, яка автоматично відхиляється залежно від кута нахилу поверхні.
Ергономічна ручка з м'якою накладкою зручно лягає в руку.
Надійний кабель.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Китай
Виробник — Bosch
Тип — шабельна пила
Тип живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність — 710 Вт
Кількість ходів холостого ходу: 0 - 2700 хід/хв
Довжина ходу — 20 мм
Регулювання частоти ходу — так
Глибина пропилу (метал) — 10 мм
Глибина пропилу (дерево) — 150 мм
Робочий матеріал: деревина / метал / пластик
Блокування кнопки вмикання — так
Тип кріплення — SDS
LED-підсвітка — немає
Довжина кабелю — 3 м
Вага — 3.0 кг
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Шабельна пила Bosch PSA 700E
1 пиляльне полотно за деревиною
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 23 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Глибина пропилу в дереві | 100 мм |
| Глибина пропилу в сталі | 20 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання, що регулює полотно |
| Контроль обертів | Да |
| Макс.частота ходу | 3100 хід/хв |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 888 ₴


