Конструктивні особливості та переваги:
Bosch PKS 40 — побутовий інструмент для прямого, косого та поперечного пиляння дерев'яних заготівок, а також пластику, кольорових металів і тонкостінних профілів.
Модель має компактну конструкцію зі зручною прогумованою ручкою для надійного утримання й ефективного контролю робочого процесу.
Пила обладнана міцною опорною плитою 260х135 мм.
На ручці встановлена кнопка двостороннього блокування для запобігання випадковому увімкненню пили.
Завдяки блокування шпинделя можна швидко й безпечно міняти пиляльні полотна.
Вбудований у кожух патрубок дає змогу під'єднувати будівельний пилосос для підтримання чистоти робочих поверхонь.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Китай
Виробник — Bosch
Клас — побутовий
Тип: пилка дискова
Джерело живлення — 220 В/50-60 Гц
Потужність двигуна — 850 Вт
Діаметр диска — 130 мм
Макс. глибина пропилювання під кутом 90° — 40 мм
Макс. глибина пропилювання під кутом 45° — 26 мм
Можливість стаціонарного кріплення — немає
Оберти холостого ходу — 5300 об/хв
Діаметр отвору — 16 мм
Заглибна — немає
Регулювання обертів — немає
Наявність лазера — немає
Плавний пуск — немає
Захист від випадкового пуску — немає
Підтримка постійних обертів під навантаженням — немає
Рівень шуму — 108 дБ
Вага — 2.6 кг
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Пила дискова Bosch PKS 40
Пиляльний диск Optiline Wood
Паралельний упор
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 2.2 кг |
| Ємність акумулятора | 5 А·год А·год |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 4200 об./хв об/хв |
| Комплектація | акумулятор (2 шт.), Зарядний пристрій, Кейс,паральний упор, пиляльний диск |
| Макс. глибина пропилювання | 50 мм |
| Макс. діаметр диска | 136 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Рівень шуму | 104 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 046 ₴

