
Кутова шліфувальна машина Bosch UniversalGrind 750-125 (06033E2001)
1 884 ₴
- В наявності
- Код: 06033E2001
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Bosch UniversalGrind 750-125 — надійний багатофункціональний інструмент для шліфування, очищення й різання каменю, металів, дерева та інших матеріалів.
Циліндрична форма, додаткова ручка, зручне розміщення кнопки вмикання й невелика вага дають змогу ефективно контролювати робочий процес.
Спеціальна конструкція двигуна запобігає перегріванню під час інтенсивної роботи, що збільшує термін експлуатації.
Захисний кожух із можливістю регулювання може змінювати кут нахилу для кращого захисту від іскор і частинок матеріалу.
Шпиндель блокується для простої й безпечної заміни дисків.
Є захист від випадкового увімкнення.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Китай
Виробник — Bosch
Клас — побутовий
Тип двигуна — щітковий
Тип: УШМ
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність — 750 Вт
Кількість обертів — 12000 об/хв
Діаметр посадкового місця диска Ø - 22.23 мм
Різь шпинделя — М14
Діаметр диска Ø - 125 мм
Глибина різу — 34 мм
Довжина кабелю — 2.5 м
Рівень звукового тиску — 93 дБ (А)
Рівень шуму: звукова потужність — 101 дБ (А)
Оброблюваний матеріал — Метал | Камінь | Цегла | Бетон | Деревина | Керамічна плитка
Регулювання обертів — немає
Тип кріплення — під ключ
Ручка з можливістю встановлення праворуч або ліворуч — так
Вага інструмента — 1.8 кг
Габаритні розміри: 286х102х72 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Кутова шліфувальна машина Bosch Professional GWS 17-125
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Вага | 2.8 кг |
| Ємність акумулятора | не комплектується А·год |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 7000 об/хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,алмазний диск, Вокова ручка, відрізний диск, гарантійний талон, захисний щиток, фланець, постачається без акумулятора та зарядного пристрою, швидкозатискна гайка |
| Макс. діаметр диска | 180 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Рівень шуму | 79.5 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 884 ₴




