
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch UniversalDrill 18 V (АКБ і ЗП) (06039D4001)
4 956 ₴
- Немає в наявності
- Код: 06039D4001
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості та переваги:
Компактний і потужний акумуляторний універсальний інструмент, який виконує будь-які бажання
2-ступеневий редуктор із 20 установленнями крутного моменту забезпечує необхідну потужність і швидкість для універсального застосування
Лаконічна ергономічна конструкція для зручності роботи
Світлодіодне підсвічування для оптимального освітлення робочого простору
Оптимально підходить для свердління деревини та металу, а також для загвинчування
POWER FOR ALL: один акумулятор і зарядний пристрій для всієї лінійки інструментів Home&Garden
Свердлильний патрон швидкозатискний з Auto-Lock.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник Угорщина
Виробник — Bosch
Клас — професійний
Тип: дрель-шуруповерт
Тип двигуна — безщітковий
Тип живлення — від акумулятора
Тип акумулятора — Li-Ion
Напруга акумулятора — 18 В
Ємність акумулятора — 1.5 Ah
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Число швидкостей — 2
Максимальна швидкість обертання: 0 – 440 / 0 – 1450 об/хв
Максимальний крутний момент — 40 Нм
Кількість режимів крутного моменту — 20
Діаметр патрона: 1.5 – 10 мм
Діаметр свердління (дерево, пластик) — 30 мм
Діаметр свердління (метали та сплави) — 10 мм
Діаметр шурупа — 8 мм
LED подсветка – да
Тип патрона — швидкозатискний
Регулювання крутного моменту — так
Регулятор обертів — так
Наявність удару — немає
Вага — 1.2 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch UniversalDrill 18V
Зарядний пристрій AL 1810 CV — 1 шт.
Акумулятор PBA 18V 1.5 Ah W-A — шт.
Двостороння бита — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.2 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Ємність акумулятора | 1.5 Ачас А·год |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 0 - 440 / 0 - 1450 об./хв об/хв |
| Кількість режимів | 20 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | акумулятор (2 шт.), біта, Зарядний пристрій, Кейс |
| Крутний момент | 40 Нм |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Угорщина |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 956 ₴


