
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Bosch Impact 18 V-60 (АКБ і ЗП) (06039D7101)
6 186 ₴
- Немає в наявності
- Код: 06039D7101
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості та переваги:
Інструмент об'єднує функції дриля та шурупокрута.
Безщітковий двигун потужний, працює впродовж тривалого часу з мінімальним техобслуговуванням.
2-ступенева коробка з високим вибором крутного моменту (до 60 Нм) забезпечує тривалу та якісну роботу з різноманітними матеріалами: пластмасою, сталлю, деревиною, керамікою.
Патрон швидкозатискний, за потреби легко замінити одне свердло на інше.
Перевагою роботи дриля-шурупокрута є безперебійне функціонування від 18-вольтного акумулятора.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Китай
Виробник — Bosch
Клас — побутовий
Тип: дрель-шуруповерт
Тип двигуна — безщітковий
Тип живлення — від акумулятора
Тип акумулятора — Li-Ion
Напруга акумулятора — 18 В
Ємність акумулятора — 2.0 Ah
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Число швидкостей — 2
Максимальна швидкість обертання: 0 – 500 / 0 – 1900 об/хв
Максимальна кількість ударів: 0 – 28500 уд./хв
Максимальний крутний момент — 60 Нм
Кількість режимів крутного моменту — 20
Діаметр патрона: 1.5 – 13 мм
Діаметр свердління (дерево, пластик) — 35 мм
Діаметр свердління (метали та сплави) — 13 мм
Діаметр шурупа — 10 мм
LED подсветка – да
Індикація заряджання — так
Тип патрона — швидкозатискний
Регулювання крутного моменту — так
Регулятор обертів — так
Наявність удару — так
Вага — 1.3 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Bosch Impact 18 V-60
Зарядний пристрій AL 18 V-20 — 1 шт.
Акумулятор 2 Ah — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 2.8 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 150 мм |
| Діаметр свердління в металі | 16 мм |
| Ємність акумулятора | 8 Агод А·год |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 0 – 550 / 0 – 2200 об/хв об/хв |
| Кількість режимів | 25 + 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 30000 уд./хв |
| Комплектація | Акумулятор ProCORE18V 8.0 Ah (2 шт.), додаткова бічна ручка, Зарядний пристрій GAL 1880 CV, Kейс,Модуль Bluetooth Low Energy GCY 42 |
| Крутний момент | 150 Нм |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний, Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Малайзія |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 186 ₴

