-11%

Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch EasyDrill 18V-38 (АКБ + ЗП) (06039D8003)
4 230 ₴
3 780 ₴
- В наявності
- Код: 06039D8003
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch Easydrill 18V-38 — чудовий помічник для домашнього майстра з закручування, відкручування кріплення, свердління отворів у деревині, металі, пластикі.
Вузький, ергономічний корпус, світлодіодна підсвітка для зручної експлуатації.
Дриль-шурупокрут Bosch Easydrill 18V-38 приводиться в дію літій-іонним 18 В акумулятором.
Дві робочі швидкості дають можливість працювати з різними матеріалами.
20 рівнів для оптимального настроювання крутного моменту до.
Одногельовий універсальний швидкозатискний патрон із можливістю застосування насадок до 10 мм.
Світлодіодне підсвічування для роботи в місцях зі слабким освітленням.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Китай
Виробник — Bosch
Клас — професійний
Тип: дрель-шуруповерт
Тип живлення — від акумулятора
Тип акумулятора — Li-Ion
Напруга акумулятора — 18 В
Ємність акумулятора — 2.0 Ah
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Число швидкостей — 2
Максимальна швидкість обертання: 0 – 430 / 0 – 1630 об/хв
Максимальний крутний момент — 38 Нм
Кількість режимів крутного моменту — 20+1
Діаметр патрона: 1.5 – 10 мм
Діаметр свердління (дерево, пластик) — 30 мм
Діаметр свердління (метали та сплави) — 10 мм
Діаметр шурупа — 10 мм
Рівень звукового тиску — 75 дБ
LED подсветка – да
LED-підсвітка індикації заряду — немає
Тип патрона — швидкозатискний
Регулювання швидкості — так
Наявність удару — немає
Вага — 1.2 кг (з акумулятором)
Гарантія — 12 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch EasyDrill 18V-38 (АКБ + ЗП)
Акумулятор 18V 2.0 Ah - 1 шт.
Зарядний пристрій для AL 18V-20 — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.3 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Ємність акумулятора | 1.5 Ачас А·год |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 0 – 430 / 0 – 1630 об/хв об/хв |
| Кількість режимів | 20 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | акумулятор (2 шт.), Зарядний пристрій, Кейс |
| Крутний момент | 40 Нм |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Угорщина |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 780 ₴

