-11%

Тример акумуляторний GTM GT56/900BL KIT 56В + АКБ і ЗП (GT56/900BL_KIT)
13 458 ₴
11 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: GT56/900BL_KIT
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM GT56/900BL KIT - потужний і надійний інструмент, розроблений для догляду за газонами середньої площі. Ширина захвату під час роботи волосінню становить 40 см, чого більш ніж достатньо для побутового використання. Високу потужність і продуктивність тримера забезпечує безщітковий двигун, який живиться від Li-ion акумуляторів GTM 56 В
Основні переваги GTM GT56/900BL:
- Високоефективний безщітковий двигун
- Працює від потужних акумуляторів GTM 56 В
- 20 хвилин час роботи від акумулятора ємністю 2,5 А*год
- 30 хвилин час роботи від акумулятора ємністю 4 А*год
- 60 хвилин час роботи від акумулятора ємністю 8 А*год
- 40 см - робоча ширина косіння ліскою
- 2 мм - товщина волосіні
- Дві робочі швидкості
- 5500/6800 об/хв - максимальні оберти двигуна
- Зручна регульована рукоятка
- Система самодіагностики
- Роз'ємна штанга
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Кущоріз акум. GT56/900BL KIT - 1 шт.
- Акумулятор GTM 56В 2.5 А*год - 1 шт
- Зарядний пристрій GTM 56В - шт
- Рукоятка - 1 шт.
- Захисний кожух - 1 шт.
- Плечовий ремінь - 1 шт.
- Косильна головка з жилкою - 1 шт.
- Ключ - 1 шт.
- Інструкція - 1 екз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
| Максимальна ширина скошування | 400 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 6800 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 56 В |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Складна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Діаметр штанги | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | захисний кожух,ключ, косильна головка, Ніж для трави, Ремінь |
| Харчування | Від акумулятора |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | Коригування перевертів |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип ременя | нагромаджений |
| Оснастка | косильна головка + підніжка |
| Клас | Побутовий |
| Форма рукоятки | U-подібна |
| Штанги | Алюміній |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Рівень шуму | 79.3 дБ |
| Оберти двигуна | 5800 об./хв |
| Ширина захоплення волосіні | 340 мм |
| Діаметр волосіні | 1.6 мм |
| Ширина захоплення ножа | 225 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴






