
Ударний бур для бетону Bosch SDS-Plus-5 10x150x215 мм (1618596265)
227 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1618596265
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Зносостійкий ударний бур для бетону Bosch SDS-Plus-5 10x150x215 мм підходить для свердління з ударом бетонних стін, перекриттів, армованих і неармованих, легко справляється з цегляним муруванням. Міцне свердло з двома різальними крайками виготовлене з твердого сплаву. Завдяки запатентованому 4-спіральному дизайну Turbo пил ефективно відводиться, основа отвору не забивається, що дозволяє насадці швидше та легше проходити матеріал. На свердлі є індикатор зносу для контролю відповідності діаметра отвору вимогам дюбелів. Технологія паяння підвищує міцність насадки та знижує вібрацію під час свердління, а центрувальне вістря ≤ 10 мм забезпечує точне та продуктивне свердління.
Конструктивні особливості:
- Зносостійке свердло з двома різальними крайками з твердого сплаву
- 4-спіральний дизайн Turbo для ефективного відведення пилу
- Індикатор зносу для перевірки відповідності діаметра отвору
- Технологія паяння підвищує міцність та знижує вібрацію
- Центрувальне вістря ≤ 10 мм для точного та продуктивного свердління
- Підходить для бетонних стін, перекриттів, армованого та неармованого бетону, цегли
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: бур
- Сумісність: ударний перфоратор
- Загальна довжина: 215 мм
- Робоча довжина: 150 мм
- Діаметр: 10 мм
- Тип хвостовика: SDS-Plus
- Форма твердосплавної напайки: 4 грані
- Оброблювані матеріали: облицювальна цегла, бетон, армований бетон, камінь, будівельний бетонний блок, вапняна цегла, піщаник
Комплектація:
- Ударний бур для бетону Bosch SDS-Plus-5 10x150x215 мм
- Постачається в пластиковому тримачі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина робочої частини | 150 мм |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Набір | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Робоча довжина | 150 мм |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 227 ₴
