
Кущоріз акумуляторний GTM HT56/560BL KIT + АКБ і ЗП (HT56/560BL_KIT)
12 698 ₴
- Готово до відправки
- Код: HT56/560BL_KIT
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM HT56/560BL KIT - потужний і надійний інструмент професійної серії, розроблений для підрізання кущів, живоплотів і дерев. Високу потужність і продуктивність забезпечує безщітковий двигун, який живиться від Li-ion акумуляторів GTM 56V. Завдяки високій ефективності двигуна, однієї батареї на 2.5 А*год вистачає на 63 хвилини безперервної роботи.
Основні переваги GTM HT56/560BL:
- Високоефективний безщітковий двигун
- 56 В - працює від усіх акумуляторів GTM 56 В
- Леза подвійної дії з двосторонньою ріжучою гранню і лазерним заточуванням
- Довжина леза 66 см, що забезпечує чисту довжину різу 56 см
- 33 мм - зазор між зубцями
- 3300 об/хв - частота ходу зубців
- 63 хв - час роботи від акумулятора ємністю 2.5 А*год
- 100 хв - час роботи від акумулятора ємністю 4 А*год
- 200 хв - час роботи від акумулятора ємністю 8 А*год
- Подвійна система безпеки
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Кущоріз акумуляторний GTM HT56/560BL
- Акумулятор GTM 56В 2.5 А*год - 1 шт
- Зарядний пристрій GTM 56В - шт
- Чохол для леза
- Інструкція
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Довжина шини | 660 мм |
| Відстань між ножами | 33 мм |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 56 В |
| Вага | 3.16 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Комплектація | Картонне паковання, чохол для леза |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Харчування | Від акумулятора |
| Особливості | поворотна ручка, регулювання обертів |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.5 - 7.5 Ачас |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Час роботи в режимі Boost на 4 А·год | 70 мин |
| Час роботи в режимі Boost на 5 А·год | 82 хв |
| Час роботи в режимі Boost на 2.5 А·год | 40 хв |
| Час роботи в режимі Boost на 7.5 А·год | 125 хв |
| Довжина леза | 51 см |
| Крок зубців | 33 мм |
| Висота зубів | 20 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 698 ₴




