
Набір пиляльних полотен для лобзика Bosch PRO Metal and Alu (10 шт.) (2607011942)
1 924 ₴
- В наявності
- Код: 2607011942
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Пиляльні полотна PRO Metal and Alu встановлюються в електричні лобзики та застосовуються для пиляння металів, сталі та алюмінію.
До комплекту входить 10 пилок завдовжки 92 мм, спеціальна форма зубів дає змогу ефективно різати матеріали завтовшки 0.5 — 15.0 мм.
Основа виробів виготовлена з вуглецевої сталі HCS, різальна частина виготовлена зі сталі HSS. Таке поєднання робить насадки міцними та зносостійкими.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Швейцарія
Виробник — Bosch
Клас — професійний
Тип: полотно пиляльне (набір)
Тип полотна — для металу
Сумісність: електролобзик
Мінімальна глибина різання — 0.5-15 мм
Загальна довжина — 92 мм
Материал полотна - HSS
Матеріал основи — HCS
Тип хвостовика: EU (T-подібний)
Оброблювані матеріали:
Метал
Алюміній
Дюраль
Комплект постачання:
Набір пиляльних полотен для лобзика Bosch PRO Metal and Alu (10 шт.)
T 118 EOF (1 шт.)
T 121 GFC (1 шт.)
T 121 AFC (2 шт.)
T 121 BFC (2 шт.)
T 123 XF (1 шт.)
T 227 D (1 шт.)
T 127 D (1 шт.)
T 118 GFS (1 шт.)
Постачається в пеналі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 100 мм мм |
| Матеріал | HCS |
| Оброблюваний матеріал | м'яке дерево |
| Режим роботи | Прямий і акуратний |
| Стан товару | Новий |
| Тип патрона | T-подібний |
| Товщина матеріалу | 3 - 30 мм |
| Крок зубців | 2,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 924 ₴






