
Набір ударних біт Bosch PRO Impact Torx 55 мм (3 шт.) (2608521U54)
175 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: 2608521U54
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір ударних біт Bosch PRO Impact Torx 55 мм (3 шт.) (2608521U54) забезпечує надійне загортання кріпильних елементів. Подовжена торсійна зона витримує високий крутний момент на наконечнику. Для виготовлення насадок використовується термооброблена модифікована сталь, що гарантує міцність і довговічність біт у важких умовах експлуатації. Ударостійкий шестигранний хвостовик дозволяє встановлювати насадки в дрилі та шурупокрути. Кольорове кодування та лазерне маркування полегшують вибір потрібного розміру насадки.
Конструктивні особливості:
- Надійне загортання кріпильних елементів
- Подовжена торсійна зона витримує високий крутний момент
- Термооброблена модифікована сталь для міцності та довговічності
- Ударостійкий шестигранний хвостовик для установки в дриль та шурупокрут
- Кольорове кодування та лазерне маркування для легкого вибору насадки
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: біта
- Сумісність: дриль, шурупокрут
- Загальна довжина: 55 мм
- Тип шліца: Torx
- Розміри: T10, T15, T20
- Матеріал: сталь
- Колір: чорний
- Посадковий розмір біти: 1⁄4" (шестигранний)
Комплектація:
- Біта T10 — 1 шт.
- Біта T15 — 1 шт.
- Біта T20 — 1 шт.
- Постачається в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | TORX |
| Виконання біти | 1/4" |
| Довжина | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Маркування накінечника | T 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Бита |
| Діаметр хвостовика | 6.35 мм |
| Номер/Розмір | T10, T15, T20 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴


