
Набір ударних біт Bosch PRO Impact SL 25 мм (5 шт.) (2608521U60)
231 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608521U60
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір ударних біт Bosch PRO Impact SL 25 мм (5 шт.) призначений для надійного загортання кріпильних елементів у різних матеріалах. Біти виготовлені з термообробленої модифікованої сталі, що забезпечує високу міцність і довговічність навіть у важких умовах експлуатації. Торсійна зона витримує високий крутний момент на наконечнику, а ударостійкий шестигранний хвостовик забезпечує надійну фіксацію в дрилі або шурупокруті. Кольорове кодування та лазерне маркування полегшують вибір потрібного розміру насадки.
Конструктивні особливості:
- Надійне загортання кріпильних елементів
- Торсійна зона для витримки високого крутного моменту
- Термооброблена модифікована сталь для міцності та довговічності
- Ударостійкий шестигранний хвостовик для сумісності з дрилями та шурупокрутами
- Кольорове кодування та лазерне маркування для легкого вибору насадок
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: біта
- Сумісність: дриль, шурупокрут
- Загальна довжина: 25 мм
- Тип шліца: SL
- Розмір: 4.5 | 5.5 | 6.5 мм
- Матеріал виробу: сталь
- Колір: чорний
- Посадковий розмір біти: 1/4" (шестигранний)
Комплектація:
- Біта 0.6x4.5 мм — 1 шт.
- Біта 0.8x5.5 мм — 2 шт.
- Біта 1.0x5.5 мм — 1 шт.
- Біта 1.2x6.5 мм — 1 шт.
- Набір ударних біт Bosch PRO Impact SL 25 мм (5 шт.)
- Поставка в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Шестигранний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Стан | Новий |
| Квадрат | 1/4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Бита |
| Діаметр хвостовика | 6.35 мм |
| Номер/Розмір | SL4.5, SL5.5, SL6.5 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231 ₴


