
Набір ударних біт Bosch Impact Control PH1 — PH3 x 55 мм (3 шт.) (2608522491)
108 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: 2608522491
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір ударних біт Bosch Impact Control PH1 — PH3 x 55 мм (3 шт.) (2608522491) призначений для ефективної роботи з різними матеріалами та кріпильними елементами. Біти з шліцом Phillips підходять для роботи з деревом, металом і композитними матеріалами, забезпечуючи надійне зчеплення та мінімізуючи ризик пошкодження головок гвинтів. Вони ідеально підходять для частого використання на будівельних майданчиках і в майстернях.
Конструктивні особливості:
- Посилена конструкція для високої стійкості до зношування та пошкоджень
- Унікальна геометрія наконечника забезпечує надійне зчеплення з кріпильними елементами
- Спеціальний сплав сталі та загартування для чудової ударостійкості
- Підходять для роботи з потужними ударними шурупокрутами
- Антикорозійне покриття для захисту від іржі та корозії
- Ергономічний дизайн для комфортної роботи навіть тривалий час
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: В'єтнам
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: біта
- Сумісність: дриль, шурупокрут
- Загальна довжина: 55 мм
- Тип шліца: Phillips
- Розмір: PH1, PH2, PH3
- Матеріал виробу: сталь S2
- Колір: чорний
- Посадковий розмір біти: 1⁄4"
Комплектація:
- Набір ударних біт Bosch Impact Control PH1 — PH3 x 55 мм (3 шт.)
- PH1 – 1 шт.
- PH2 – 1 шт.
- PH3 – 1 шт.
- Постачається в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Хрестоподібний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Довжина | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Маркування накінечника | PH 0 |
| Квадрат | 1/4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Бита |
| Діаметр хвостовика | 6.35 мм |
| Номер/Розмір | PH1, PH2, PH3 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108 ₴

