
Бита ударна Bosch PRO Impact T25x90 мм (1 шт.) (2608522536)
84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608522536
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Біта ударна Bosch PRO Impact T25x90 мм призначена для роботи з широким спектром матеріалів і кріпильних елементів. Незалежно від того, чи працюєте ви з деревом, металом або композитними матеріалами, Impact Torx впорається з будь-яким завданням. Посилена конструкція забезпечує високу стійкість до зношування та пошкоджень, роблячи насадку ідеальною для частого використання на будівельних майданчиках і в майстернях. Унікальна геометрія наконечника забезпечує надійне зчеплення з кріпильними елементами, знижуючи ризик прокручування і пошкодження голівок гвинтів. Спеціальний сплав сталі та загартування надають біті чудової ударостійкості, що дозволяє використовувати її з потужними ударними шурупокрутами. Антикорозійне покриття захищає від іржі та корозії, продовжуючи термін служби. Ергономічна форма забезпечує комфортне використання навіть при тривалій роботі.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: біта
- Сумісність: дриль, шурупокрут
- Загальна довжина: 90 мм
- Тип шліца: Torx
- Розмір: T25
- Матеріал виробу: сталь
- Колір: чорний
- Посадковий розмір біти: 1/4"
Комплект постачання:
- Біта ударна Bosch PRO Impact T25x90 мм — 1 шт.
- Постачається в блістері
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Біта |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | TORX |
| Виконання біти | 1/4" |
| Довжина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Маркування накінечника | TX 25 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Бита |
| Діаметр хвостовика | 6.35 мм |
| Номер/Розмір | T25 |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 84 ₴

