Мотопомпа Forte FP10 — недорога бензинова мотопомпа для дому або дачі для перекачування невеликих обсягів чистої води. Часто використовується під час виїзних робіт із перекачування води, поливу або викачування рідин. Компактні розміри та невелика вага роблять її ідеальною для транспортування практично в будь-якому транспорті. Простота використання зробила цю модель дуже популярною серед дачників і садівників.
Призначення: застосовується для перекачування чистої води в побутових та сільськогосподарських цілях.
Особливості мотопомп Forte
Сильний напір
Низький рівень шуму
Надійні та зручні в експлуатації
Переваги Forte FP10
Вихідні патрубки діаметром 25 мм
Сумісна зі шлангами стандартних розмірів
Економний двигун на 2 к.с.
Може перекачувати 135 л/хв
Надійний 2х тактний двигун
Максимальна висота напору води становить 30 м
Компактні розміри та невелика вага (7 кг)
В інтернет-магазині Укрсервіс можна вигідно купити мотопомпу для поливання та перекачування води в побутових умовах. Інтернет-магазин Укрсервіс — офіційний дилер ТМ Forte в Україні. Вся продукція сертифікована та постачається з офіційною гарантією якості від виробника. Якщо Вас цікавить, скільки становить вартість мотопомпи для перекачування чистої води, менеджери інтернет-магазину нададуть Вам якісну консультацію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 30 м |
| Габарити | 380x290x380 мм |
| Діаметр патрубка | 25 мм |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Потужність двигуна | 1.5 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 2.5 л.с |
| Об'єм двигуна | 31 см3 |
| Об'єм паливного бака | 0.65 л |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Особливості | Мини |
| Харчування | Бензин |
| Призначення | для зрошення, для поливання |
| Швидкодія | 8.1 м3/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Тип рідини | Чиста вода |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴

