
Диск пиляльний за алюмінію Bosch 160x20x52T Expert for Aluminium (260008644094)
3 735 ₴
- В наявності
- Код: 2608644094
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Диск підходить для дуже чистого різання заглибної або ручної циркулярної пиляльної кольорових металів, зокрема алюмінію. Він легко розпилює пластмасу, епоксидні, волокнисті, абразивні щитові матеріали, облицювальні, ізоляційні, легкі будівельні плити.
Корпус диска виготовлений із високоякісної твердосплавної сталі, загартованої до міцності HRC 46.
Листова сталь розрізається лазером. На відміну від штампованих, ці диски виходять точнішими, з браком перекосу та внутрішніх напружень диска.
Геометрія зубців HTLCG: за плоским зубом трохи вище є трапецієподібний. Трапецієподібний зуб починає різати матеріал, роблячи невеликий надріз, після чого відбувається остаточна проріз. Це дає змогу уникнути зламу тендітного матеріалу.
Найгостріші та найміцніші зубці круга виготовлені з твердого сплаву, що складається зі сумішей найтоншої зернистості (до 0/8 мкм) — microteq. Для порівняння, зернистість звичайного твердого сплаву становить 5 мкм. Чим дрібніша зернистість, тим гостріша та стійкіша до зносу зубці.
Гострозаточені та до блиску відшліфовані зубці гарантують точність і чистоту різання.
Вирізані лазером, компенсувальні прорізи на тілі диска зменшують вібрацію, шум, захищають від деформації.
Диск пройшов комп'ютерне автобалансування, під час якого вага рівномірно розподіляється по поверхні кола.
Під час різання металів рекомендується використовувати мастильно-охолоджувальну олію.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Італія
Виробник — Bosch
Клас — професійний
Тип: диск пиляльний
Сумісність: дискова пила, торцювальна пила
Зовнішній діаметр — 160 мм
Посадковий діаметр — 20 мм
Кількість зубів — 52
Форма зуба — HLTCG
Товщина диска — 1.6 мм
Товщина різу — 2.2 мм
Максимальна кількість обертів — 11900 об/хв
Оброблювані матеріали:
Плити з покриттям/сендвіч панелі
Деревноволокниста плита середньої щільності, з покриттям
Епоксидна смола
Алюміній
Сплави
Мідь
Склопластик
Ізоляційні матеріали
Шумопоглинальні личкувальні плити
Легкі будівельні плити
Комплект постачання:
Диск пиляльний за алюмінію Bosch 160x20x52T Expert for Aluminium
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 150.0 мм мм |
| Кількість зубців | 42 шт. |
| Макс. оберти | 12700 об./хв |
| Макс. ширина пропилювання | 2.6 мм |
| Оброблюваний матеріал | Алюміній, Мелідь, Плави |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Результат різанини | Дуже чисте пропилювання |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Толщина диска | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 735 ₴
