
Алмазний диск Bosch Expert HardCeramic 85x1.6x22.23 мм (2608900653)
949 ₴
- В наявності
- Код: 2608900653
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Bosch Expert HardCeramic — диск для професійних майстрів, призначений для роботи з твердою керамікою, плиткою та каменем. Забезпечує чудове різання, що гарантує професійне оброблення під час роботи.
Сучасна плитка, яка використовується в будівництві, зазвичай велика, дуже тверда та дорога. Тому її різання за високими стандартами дуже важливе, але складне. Expert HardCeramic застосовує алмазну технологію та спеціальну конструкцію, які дають змогу досягати найкращих результатів навіть під час роботи з дуже твердою керамікою.
Чисте та високоякісне різання здійснюється за допомогою технології Bosch Diamond Technology. Ця технологія передбачає постійне збереження гостроти різальної крайки заввишки 10 мм.
Різання без відколів досягається завдяки спеціальній суцільній крайці, захищеній для високоякісного оброблення. Відзначені отвори для відведення пилу забезпечують плавне різання.
Тонке полотно ефективно прорізає плитку, виконуючи вузький пропил без відколів, що також збільшує швидкість круга та запобігає його перегріванню.
Круг із посиленим центром знижує вібрацію, що підвищує контроль і забезпечує чисте різання, зберігаючи водночас всі переваги тонкого полотна.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Південна Корея
Виробник — Bosch
Вид диска – Expert HardCeramic
Тип — відрізний (сплошний)
Сумісний з — КШМ
Діаметр диска — 85 мм
Товщина диска — 1.6 мм
Діаметр центрального отвору — 22.23 мм
Максимальна кількість обертів — 18000 об/хв
Тип кріплення — під ключ
Висота сегментів — 10 мм
Тип різу — сухий
Робочий матеріал:
Кераміка | Твердий камінь | Тверда плитка
Комплект постачання:
Алмазний диск Bosch Expert HardCeramic 85x1.6x22.23 мм
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в блістері
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 10.0 мм |
| Діаметр | 76.0 мм мм |
| Макс. оберти | 20150 об/хв |
| Оброблюваний матеріал | Кераміка |
| Посадковий отвір | 10 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Суцільний |
| Толщина диска | 1.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴

