
Генератор бензиновий 9 кВт FOGO FV 13000 TE (FV 13000 TE)
205 964 ₴
- Немає в наявності
- Код: FV13000TE
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Трифазний 4-тактний бензиновий генератор із двигуном Vanguard 3564. Запускає зі стартера або вручну. Номінальна потужність генератора: 9,04 кВт (3 фази) і 6,5 кВт (1 фаза). Номінальна сила струму 16,4 А (3 фази) і 28,3 А (1 фаза). У генератор вбудовано термореле, що вимикає двигун у разі досягнення критичної позначки робочої температури. Додатково реалізована технологія захисту двигуна від роботи без оливи з його аварійним вимкненням.
Генератор вирізняється високою економністю та підвищеним ККД. Витрата палива за 75% навантаження — 4,5 л/год. Укомплектований високоякісним альтернатором від виробника Sincro (Італія) з класом захисту IP 23.
Призначений для відновлення подавання електрики в разі збоїв роботи електромережі або відсутності інших джерел живлення, коли стаціонарна електромережа недоступна або пошкоджена.
Особливості
автоматична зупинка двигуна за низького рівня оливи
стабілізація напруги, що гарантує роботу без перевантажень і не допускає появи стрибків напруги THD ≤ 4%
захист від перевантаження
термореле
датчик тиску оливи
дві захищені розетки: 1ф ~ 16A 230V Schuko і 3ф ~ 32A 400V IP44
клас захисту генератора IP 23
клас ізоляції генератора H
пусковий струм генератора 300%
посилений профіль рами 38 мм
глушник із під'єднанням вихлопного шланга
акумуляторна батарея
лічильник робочого часу
Додаткове та сервісне обладнання
шланг вихлопних газів
транспортний набір
сервісний пакет (повітряний фільтр, свічка запалювання, моторна олива)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 128 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 45 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Да |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Да |
| Час безперервної роботи | 10 год годину |
| Вихідна напруга | 220 В,380 В |
| Клас | Професійний |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | одна/три |
| Комплектація | акумуляторна батарея |
| Модель двигуна | Briggs Stratton Vanguard 3564 |
| Потужність | 9.0 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 18 л.с |
| Потужність максимальна 1ф | 7.0 кВт |
| Потужність максимальна 3ф | 10.0 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 6.5 кВт |
| Потужність номінальна 3ф | 9.0 кВт |
| Об'єм бака для олії | 1.7 л |
| Особливості | Система аварійної зупинки, Стабілізатор напруги AVR |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для дому, для гаража, для дачі, для квартири, для кемпінгу, компресора, для футтраку |
| Розміри | 79x58x76.5 см |
| Витрата палива | 4.5 л/год л/годину |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Електростартер, Ручний |
| Тип встановлення | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 964 ₴

