
Акумуляторний лобзик GTM JS18/65 + АКБ і ЗП (JS18/65_KIT)
5 124 ₴
- Готово до відправки
- Код: JS18/65_KIT
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний лобзик GTM JS18/65 — потужний інструмент для розпилювання різних матеріалів: від дерева та аркушів фанери до кольорових металів або сталі. Лобзик живиться від стандартних акумуляторів GTM 18V. Швидкість ходу пилочки регулюється простим натисканням на курок під час роботи. Додатково в інструмент вбудована система маятникового ходу для полегшення розпилювання.
Основні переваги:
- Живлення від універсальних акумуляторів GTM 18V
- Вбудований потужний двигун
- Швидка зміна пилочки
- Регулювання швидкості ходу простим натисканням курка
- 4-рівнева система маятникового ходу
- Суцільнолита підошва з алюмінію з регулюванням кута нахилу -45°/+45°
- Система здування тирси та можливість під'єднання пилососа
- LED-підсвітка робочої зони
- Прогумований держак для кращого захоплення
Технічні характеристики:
- Хід пилочки: 20 мм
- Макс. товщина різання дерева: 65 мм
- Макс. товщина різання кольорових металів: 10 мм
- Макс. товщина різання сталі: 6 мм
- Частота ходу пиляльного полотна: 0-2500 ход/хв
Комплектація:
- Акумуляторний лобзик GTM JS18/65
- Напрямна — 1 шт.
- Адаптер для пиловідведення — 1 шт.
- Шестигранний ключ — 1 шт.
- Акумулятор B18V/4Ah — 1 шт.
- Зарядний пристрій Ch18V/4A — 1 шт.
- Інструкція — 1 шт.
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина ходу пилки | 20 мм |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 1.64 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (міді) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 6 мм |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, адаптер для відведення тирси, Картонне паковання, напрямна, шестигранний ключ |
| Харчування | Від акумулятора |
| Габарити | 280х230х90 мм |
| Особливості | система виведення пилу, швидка зміна пилочки |
| Країна торгової марки | Україна |
| LED-підсвічування | Так |
| Макс. кут нахилу | 45 |
| Макс.частота ходу | 2500 хід/хв |
| Ход полотна | 20 мм |
| Глибина пропилу в кольоровому металі | 10 мм |
| Глибина пропилу в дереві | 65 мм |
| Глибина пропилу в сталі | 6 мм |
| Контроль обертів | Да |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 124 ₴


