
Акумуляторний насос (компресор) GTM ACC18/26 + АКБ і ЗП (ACC18/26_KIT)
4 233 ₴
- Готово до відправки
- Код: ACC18/26_KIT
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM ACC18/26 — компактний і легкий компресор, що призначений для накачування коліс легкових автомобілів або позашляховиків. Це мобільний високопродуктивний компресор без ресивера. Компресор живиться від стандартних акумуляторів GTM 18 В або від прикурювача автомобіля. Під час роботи компресор видає 26 л/хв із робочим тиском до 6.8 бара. Компресор постачається з набором аксесуарів для повноцінної роботи.
Основні переваги GTM AСC18/26:
DC12V/18V — працює від прикурювача або від акумулятора
120PSI / 6.8 бар - максимальний тиск:
26 л/хв — продуктивність компресора
Електронне керування й контроль тиску
3.0 м - довжина кабелю:
LED-ліхтарик
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Компресор GTM ACC18/26
Набір аксесуарів
Кабель живлення для автомобіля
Запасний запобіжник
Акумулятор B18V/2Ah — 1 шт.
Зарядний пристрій Ch18V/2,2A — 1 шт.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Картонне паковання, набір аксесуарів |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Номінальний тиск | 6.8 бар |
| Харчування | Від акумулятора,мережа (12 В) |
| Швидкодія | 26 л/хв кг/ час |
| Розміри | 31x11x25 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 233 ₴






