
Бур по бетону Bosch Expert SDS-Max-8X 22x400x520 мм (5 шт.) (2608900267)
2 355 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608900267
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бур по бетону Bosch Expert SDS-Max-8X 22x400x520 мм (5 шт.) — професійний інструмент для ударних перфораторів із хвостовиком SDS-Max. Завдяки використанню передових технологій виробництва забезпечує високу довговічність, стабільну продуктивність та ефективне свердління бетону, каменю та армованих матеріалів.
Конструктивні особливості та переваги
- Технологія Bosch Carbide Technology гарантує максимальну зносостійкість завдяки використанню надтвердих сплавів.
- Суцільна твердосплавна головка з чотирма канавками забезпечує ефективне різання армованого бетону.
- Високоміцне з’єднання наконечника зі спіраллю завдяки фірмовій технології зварювання Bosch.
- Стабільна робота під час важкого ударного свердління.
Технічні характеристики
- Страна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Німеччина
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: бур
- Сумісність: ударний перфоратор
- Загальна довжина: 520 мм
- Робоча довжина: 400 мм
- Діаметр: 22 мм
- Тип хвостовика: SDS-Max
- Тип бура: SDS-Max-8X
- Кількість ріжучих кромок: 4
- Матеріали для обробки: бетон, армований бетон, цегла, камінь
Комплектація
- Бур по бетону Bosch Expert SDS-Max-8X 22x400x520 мм — 5 шт.
- Поставляється у пластиковому пеналі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Діаметр | 22 мм |
| Довжина робочої частини | 400 мм |
| Загальна довжина | 520 мм |
| Набір | Так |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | SDS-Max |
| Робоча довжина | 400 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 355 ₴




