
Фен технічний Bosch Professional GHG 23-66 з 2 соплами (06012A6300)
7 110 ₴
6 132 ₴
- Готово до відправки
- Код: 06012A6300
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Професійний будівельний фен Bosch GHG 23-66 здатний тривалий час працювати без зупинки. За його допомогою можна прогрівати, сушити, паяти, зварювати та виконувати багато інших завдань. Зручний дисплей із плавним налаштуванням дозволяє вибрати потрібну температуру. Десять швидкостей подачі повітря дають змогу обрати оптимальний режим роботи. Чотири комірки пам'яті дозволяють створити та зберегти власну комбінацію потоку повітря та температури. За потреби роботи в важкодоступних місцях захист можна зняти. Автоматичний захист запобігає перегріванню фена, що збільшує термін служби інструмента. Фен можна використовувати стаціонарно, встановивши його на спеціальну опорну площадку. Рукоятка виконана з м’якими протиковзкими накладками та захистом від випадкових пошкоджень.
Технічні характеристики Bosch Professional GHG 23-66:
- Країна реєстрації бренда — США
- Країна-виробник — Румунія
- Виробник — Bosch
- Клас — Professional
- Тип — фен
- Джерело живлення — від мережі 220 В / 50-60 Гц
- Номінальна потужність — 2300 Вт
- Температура — 50 - 650°C
- Регулювання температури — плавне (10 ступенів)
- Повітряний потік — 150 - 300 л/хв, 150 - 500 л/хв
- Рівень звукової потужності — 76 дБ (A)
- Вага — 0.67 кг
- Наявність дисплея — так, діагональ 1/4"
- Автоматичний захист від перегрівання — так
Комплектація:
- Фен технічний Bosch Professional GHG 23-66
- Сопло для захисту скла, 75 мм
- Плоске сопло, 50 мм
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Румунія |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Максимальна робоча температура | 650 град. |
| Максимальний об'єм повітря | 500 літр/хв |
| Вага | 0.67 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Наявність дисплея | Немає |
| Країна-виробник | Румунія |
| Особливості | вбудований захист від перегрівання |
| Країна торгової марки | Германия |
| Макс. температура | 650 C |
| Регулятор потужності | Да |
| Мін. температура | 50 C |
| Зміна температури | Да |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 6 132 ₴


