
Штабелер електричний GTM PSE15L-C2 2600 1,5т/2,6м з АКБ GEL 24В 63 А*год (PSE15L-C2 2600)
152 646 ₴
- Немає в наявності
- Код: PSE15L-C2 2600
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
GTM PSE15L-C2 2600 - електричне самохідне обладнання для транспортування і переміщення вантажів під час вантажно-розвантажувальних робіт. Дана модель прекрасно підходить для навантаження і вивантаження товарів на складах, в супермаркетах, оптових базах, підприємствах і т.д. Штабелер працює з вантажами вагою до 1500 кг, і здатний піднімати їх на висоту до 2,6 м. Вбудований Li-Ion акумулятор великої ємності дає змогу працювати цілу зміну без необхідності додаткової підзарядки.
Переваги штабелера GTM PSE15L-C2 2600
- Підйомне обладнання промислового класу
- Інтуїтивно зрозуміле управління
- 1500 кг - максимальна робоча вага
- 2,6 м - максимальна висота підйому вантажів
- Два окремі вбудовані двигуни: 2,2 кВт для підйому вантажів і 0,75 кВт для пересування
- Вила стандартної довжини 1150 мм
- Двосекційна форма щогли збільшує висоту підйому, забезпечуючи при цьому компактність зберігання
- Самохідний тип пересування - штабелер їде самостійно, ви тільки керуєте
- 4 / 4,4 км/год - швидкість руху з вантажем / без вантажу
- Електромагнітна система гальмування
- Міцні чавунні колеса з покриттям із поліуретану: 4 спереду на вилах / 2 ззаду - рульове та опорне
- Допускається нерівність підлоги під час роботи не більше 6°
- Вбудований акумулятор GEL 24В 63 А*год
- Споживання енергії під час роботи всього 0,6 кВт*год
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | GTM |
| Стан | Новий |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Електричний |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Центр ваги | 600 мм |
| Висота підйому | 2600 мм |
| Швидкість руху з вантажем | 4 км/год |
| Швидкість руху без вантажу | 4.4 км/год |
| Швидкість підйому з вантажем | 8.7 см/с |
| Швидкість підйому без вантажу | 14.8 см/с |
| Колісна база | 1296 мм |
| Сумарна потужність двигунів | 2.95 кВт |
| Мінімальний радіус повороту | 1481 мм |
| Положення оператора | Стоячи |
| Власна вага | 440 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1805 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1850 мм |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, штабелєр |
| Габарити | 1850x900x2250 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Спосіб пересування | Самохідний |
| Матеріал | Сталь |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розмір задніх коліс | 210x70 мм |
| Максимальна ємність акумулятора | 50 Агод |
| Вантажність | 1500 кг |
| Розмір роликів вил | 80х70 мм |
| Зовнішнє розширення вил | 570-685 мм |
| Макс.робоча висота | 3.2 м |
| Мін. робоча висота | 0.085 м |
| Радіус повороту | 1540 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152 646 ₴






