
Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 4.1x43x75 мм (2608577209)
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608577209
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 4.1x43x75 мм (2608577209) — професійне спіральне свердло з самоцентруючим наконечником PointTeQ для легкого старту свердління. Забезпечує високу швидкість свердління та швидке видалення стружки завдяки чорному оксидному покриттю, знижуючи знос і подовжуючи термін служби свердла. Кут заточування 135° підвищує продуктивність свердління на 40%.
Основні переваги:
- Висока швидкість свердління та легкий старт
- Самоцентруючий наконечник PointTeQ
- Швидке видалення стружки завдяки чорному оксидному покриттю
- Збільшений ресурс свердла та низький ризик поломки
- Продуманий та ергономічний дизайн
- Надійність та тривалий термін експлуатації
- Простота та зручність використання
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду — Німеччина
- Країна виробництва — Швейцарія
- Виробник — Bosch
- Клас — професійний
- Тип — спіральне свердло
- Сумісність — шуруповерт, дриль
- Загальна довжина — 75 мм
- Робоча довжина — 43 мм
- Діаметр — 4.1 мм
- Діаметр хвостовика — 4.1 мм
- Тип хвостовика — циліндричний
- Матеріал робочої частини — швидкорізальна сталь
- Оброблювані матеріали: легована та нелегована сталь, кольорові метали, пластикові плити, чавун
Комплектація:
- Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 4.1x43x75 мм — 1 шт.
- Поставляється в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 4.1 мм |
| Довжина робочої частини | 43 мм |
| Загальна довжина | 75 мм |
| Кут заточування | 135 град. |
| Набір | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | Шестигранний |
| Комплектація | сверло |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴



