
Бензопила GTM CN45D-CH 1.9 кВт шина 40 см (CN45D-CH)
6 592 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN45D-CH
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бензопила GTM CN45D-CH — високопродуктивна бензопила напівпрофесійного класу, призначена для середніх навантажень при обрізанні саду, заготівлі дров, столярних і щільницьких робіт по дому. Оснащена 2-тактним бензиновим двигуном потужністю 1,9 кВт (2,6 к.с.) з підвищеним крутним моментом і збільшеним ресурсом роботи. Використовує паливну суміш бензину та моторної оливи у пропорції 40:1.
Основні переваги GTM CN45D-CH:
- Двигун із підвищеним крутним моментом та великим ресурсом
- Потужність 1,9 кВт/2,6 л.с., об'єм двигуна 45 куб.см
- Шина 40 см/16 дюймів та крок ланцюга 0,325 дюйма
- Регульоване подавання оливи для змащення ланцюга
- Антивібраційна система на пружинах для зменшення навантаження на руки
- Швидкий доступ до повітряного фільтра та свічки запалювання
- Повітряний фільтр із підвищеною ефективністю очищення
- Важіль гальма ланцюга з кріпленням із двох сторін, механізм інтегрований у картер двигуна
- Швидка заміна тягової зірочки та закритий механізм зчеплення
Комплектація:
- Бензопила GTM CN45D-CH
- Шина 40 см/16 дюймів — 1 шт.
- Захисний кожух для шини — 1 шт.
- Ланцюг — 1 шт.
- Ємність для паливної суміші — 1 шт.
- Т-подібний ключ — 1 шт.
- Викрутка — 1 шт.
- Шестигранний ключ — 2 шт.
- Напилок для заточування ланцюга — 1 шт.
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 45 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.6 к. с. |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | ланцюг, набір аксесуарів, пила, шина |
| Тип | напівпрофесійна |
| Потужність двигуна, л. с | 2.6 л. |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тріумф ланцюга | інерційний |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Потужність | 1900 Вт |
| Об'єм паливного бака | 0.55 л |
| Розмір шини | 40 см / 16 дюймів |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 592 ₴

