-14%

Бензопила GTM CN58D-CH 2.4 кВт шина 45 см (CN58D-CH)
7 690 ₴
6 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN58D-CH
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бензопила GTM CN58D-CH — високопродуктивна бензопила професійного класу, призначена для середніх та великих навантажень при валці дерев, обрізанні саду та заготівлі дров. Оснащена 2-тактним бензиновим двигуном потужністю 2,4 кВт (3,3 к.с.) з підвищеним крутним моментом та збільшеним ресурсом роботи. Використовує паливну суміш бензину та моторної оливи у пропорції 40:1 (25 мл оливи на 1 л бензину).
Основні переваги GTM CN58D-CH:
- Двигун з підвищеним крутним моментом та великим ресурсом
- Потужність 2,4 кВт/3,3 к.с., об'єм двигуна 58 куб.см
- Шина 45 см/18 дюймів та крок ланцюга 0,325 дюйма
- Регульована подача оливи для змащення ланцюга
- Карбюратор Walbro
- Антивібраційна система на пружинах для зменшення навантаження на руки
- Швидкий доступ до повітряного фільтра та свічки запалювання
- Повітряний фільтр із підвищеною ефективністю очищення
- Ричаг гальма ланцюга з кріпленням з обох сторін, механізм інтегрований у картер двигуна
- Швидка заміна ведучої зірочки та закритий механізм зчеплення
Комплектація:
- Бензопила GTM CN58D-CH
- Шина 45 см/18 дюймів — 1 шт.
- Захисний кожух для шини — 1 шт.
- Ланцюг — 1 шт.
- Ємність для паливної суміші — 1 шт.
- Т-подібний ключ — 1 шт.
- Викрутка — 1 шт.
- Шестигранний ключ — 2 шт.
- Напилок для заточки ланцюга — 1 шт.
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 45 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 7.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 45 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.3 к. с. |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | ланцюг, набір аксесуарів, пила, шина |
| Тип | професійна |
| Потужність двигуна, л. с | 3.3 л. |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тріумф ланцюга | інерційний |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Потужність | 2400 Вт |
| Об'єм паливного бака | 0.55 л |
| Розмір шини | 45 см / 18 дюймів |
| Товщина ланки | 1.5 мм |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.26 л |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 599 ₴

