
Круг відрізний для металу Bosch X-LOCK Expert for Metal 115x22.23x2.5 мм (2608619256)
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: 2608619256
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Швидке встановлення та зняття кола без використання інструментів завдяки інноваційній системі X-LOCK — це економить час і підвищує зручність роботи.
Стандартні розміри кола підходять для більшості компактних КШМ з X-LOCK-системою, забезпечуючи універсальність застосування.
Збільшена товщина забезпечує надійність і довговічність круга за інтенсивного різання, особливо там, де потрібна підвищена стійкість до навантажень.
Високоякісні абразивні матеріали забезпечують чудову продуктивність під час різання сталі, вуглецевого та конструкційного металу.
Диск зміцнений декількома шарами скловолоконна сітка для безпечної роботи за високих швидкостей і збільшених навантажень.
Синтетична смола та спеціальні добавки у зв'язці забезпечують мінімальний знос і довгий термін експлуатації навіть за частої та важкої експлуатації.
Круг належить до професійної серії Bosch Expert, призначеної для максимально ефективної роботи з високою швидкістю різання та мінімальними втратами потужності.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Таїланд
Виробник — Bosch
Клас — професійний
Тип: коло відрізне
Форма кола — плоский
Діаметр диска — 115 мм
Діаметр отвору: 22.23 мм / X-LOCK
Максимальна кількість обертів — 13300 об/хв
Товщина диска — 2.5 мм
Оброблювані матеріали:
Листова сталь
Арматура
Чорний метал
Комплект постачання:
Круг відрізний для металу Bosch X-LOCK Expert for Metal 115x22.23x2.5 мм
Постачається в блістері
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 125.0 мм мм |
| Макс. оберти | 12250 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Неіржавка сталь, Сталь |
| Посадковий отвір | X-Lock,22.23 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Толщина диска | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴



