
Газонокосарка акумуляторна GTM BLM48H-SP+2 АКБ і ЗП (BLM48H-SP_KIT)
22 797 ₴
- Готово до відправки
- Код: BLM48H-SP_KIT
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна газонокосарка GTM BLM48H-SP - це сучасне, екологічно чисте рішення для догляду за газонами. Завдяки компактному дизайну та потужним характеристикам, вона стане вашим надійним помічником у підтримці ідеального вигляду саду або ділянки. Має боковий або задній викид трави, зручне перенесення мішка за допомогою ручки та легке регулювання висоти зрізу. Ця модифікація має додатковий привід на задні колеса.
Особливості газонокосарки GTM BLM48H-SP:
- Ширина захвату 48 см – ідеально для обробки малих та середніх ділянок.
- Підтримка акумуляторної платформи GTM 18V, що дозволяє використовувати одні й ті самі акумулятори з іншими інструментами цієї серії.
- Живлення від 2 Li-Ion аккумуляторів GTM 18 В забезпечує стабільну та ефективну роботу.
- Безщітковий двигун – відрізняється високою потужністю, довговічністю та низьким рівнем шуму.
- Надійний та міцний корпус деки із сталі, стійкий до механічних пошкоджень.
- Великі колеса на кулькових підшипниках для кращої маневровості, плавного руху та довговічності.
- Об'єм травозбірника 70 л – достатньо місця для збирання зрізаної трави, що зменшує частоту його спорожнення.
- Можливість бокового викиду трави
- Функція мульчування – подрібнює траву, яка повертається на газон у вигляді природного добрива.
- Привід на задні колеса дає змогу газонокосарці рухатися зі швидкістю 3.6 км/год.
Комплектація:
- Газонокосарка акумуляторна GTM BLM48H-SP
- Травозбірник
- Вставка для мульчування
- Дефлектор для бокового викиду трави
- Набір інструментів
- Комплект кріплень
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Рекомендована площа | 800 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 480 мм |
| Висота скошування | 80 мм |
| Викид скошеної трави | Бічний викид, Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 70 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Пластик |
| Швидкість обертання ножів | 3000 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | З акумулятором і зарядним пристроєм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1610 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Висота | 1040 мм |
| Вага | 26.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щаблі висоти стрижки | 7 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип запуску | Електростартер, Ручний |
| Висота стрижки, мін-макс | 20-80 мм |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Габарити | 1610х545х1040 мм |
| Матеріал бака | Комбінований |
| Спосіб пересування | Самохідна |
| Матеріал | Полімер |
| Країна торгової марки | Україна |
| LED-підсвічування | Так |
| Клас | Побутовий |
| Заповнений індикатор | Да |
| Коригування висоти | синхронна |
| Бічний викид | Да |
| Максимальна ємність акумулятора | 8 Агод |
| Макс. ширина захоплення | 48 см |
| Площа прибирання | 800 кв.м |
| Оберти двигуна | 3000 об/хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 797 ₴







