
Газонокосарка акумуляторна GTM BLM42+2 АКБ і ЗП (BLM42_KIT)
17 369 ₴
- Готово до відправки
- Код: BLM42_KIT
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна газонокосарка GTM BLM42 - це сучасне, екологічно чисте рішення для догляду за газонами. Завдяки компактному дизайну та потужним характеристикам, вона стане вашим надійним помічником у підтриманні ідеального вигляду саду або ділянки. Має задній викид трави, зручне перенесення мішка за допомогою ручки та легке регулювання висоти зрізу. Ця модифікація не має додаткового приводу на колеса.
Особливості газонокосарки GTM BLM42:
- Ширина захвату 42 см - ідеально для обробки малих та середніх ділянок.
- Підтримка акумуляторної платформи GTM 18V, що дозволяє використовувати одні й ті самі акумулятори з іншими інструментами цієї серії.
- Живлення від 2 Li-Ion акумуляторів GTM 18 В забезпечує стабільну та ефективну роботу.
- Безщітковий двигун - відрізняється високою потужністю, довговічністю та низьким рівнем шуму.
- Надійний та міцний корпус деки зі сталі, стійкий до механічних пошкоджень.
- Великі колеса на кулькових підшипниках для кращої маневровості, плавного руху та довговічності.
- Об’єм травозбірника 45 л - достатньо місця для збору скошеної трави, що зменшує частоту його спорожнення.
- Функція мульчування - подрібнює траву, яка повертається на газон у вигляді природного добрива.
Комплектація газонокосарки:
- Акумуляторна газонокосарка GTM BLM42
- Акумулятор B18V/4Ah - 2 шт.
- Зарядний пристрій Ch18V/4A - 2 шт.
- Травозбірник
- Вставка для мульчування
- Набір інструментів
- Комплект кріплень
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Мульчування | Ні |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Бічний викид | Ні. |
| Час роботи від одного заряду | 20 хв |
| Висота стрижки, мін-макс | 20-80 мм |
| Габарити | 960x575x525 мм |
| Заповнений індикатор | Да |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. ширина захоплення | 42 см |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.5 Ачас |
| Матеріал | Полімер |
| Матеріал бака | Комбінований |
| Напруга акумулятора | 56 В В |
| Оберти двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм резервуара | 55.0 л куб. м |
| Площа прибирання | 400 кв.м |
| Коригування висоти | синхронна |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Коригування швидкості | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Щаблі висоти стрижки | 7 |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип запуску | Електростартер, Ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 369 ₴





